Widok

Niestety nie polecam

Byłam w Dental Centrum na Kokoszkach ja, moja siostra i jej córka. Pan Bartek chciał nam wszystkim zaplombować prawie wszystkie zęby twierdząc, że maja ubytki! Po wizycie u innego dentysty okazuje się, że nie ma takiej potrzeby! Mimo umówionej godziny w poczekalni spędza się co najmniej 40 min, a plomba na NFZ w krótkim czasie wypadła mi 3 razy. Moja noga tam więcej nie postanie.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to że plomba na NFZ wypada nie musi być wina lekarza te materiały refundowane są dużo gorszej jakości i nie ma w tym nic dziwnego że może wypadać... lekarze na to wpływu nie mają jakie materiały są refundowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co za bzdury Pani pisze. Ja mam plombę na NFZ i rok czasu spokojnie trzyma i jest to ten sam materiał a problem chyba nie jest w lekarzu tylko w osobie która tę plombę robi. Moj syn miał robioną plombę przez Pana Bartka robioną w listopadzie i faktycznie po 3 miesiącach wypadła i pytałam u innego dentysty jak to możliwe i usłyszałam że jeśli robi to ktoś kto nie ma pojęcia to skutki są właśnie takie. Tylko ja pytam dlaczego lekarz zakłada do zęba coś co jest zle zrobione. Dobrze że ponosi za to odpowiedzialność I NIE OPOWIADAJCIE W KOŃCU BZDUR ZE JEST TO WINA MATERIAŁÓW CZY NFZ PO PROSTU ASYSTENTKI PARTACZĄ ROBOTĘ I TYLE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry