Widok

Niestety nie polecę

Przez kilka miesięcy chodziłam na zajęcia, wiele rzeczy mi się nie podobało, ale nie miałam porównania, wiec nie marudziłam. Na sali kardio gorąco, brud i nieładny zapach w toalecie, ciągły brak papieru, w szatniach ciasno, zacinające się szafki, ciągłe awarie rowerów i sprzętu grającego, lustra i szyby myte bardzo rzadko, na podłogach plamy od potu. Po treningu trzeba myć głowę, bo woda leci z deszczownic, nie ma słuchawek... Zajęcia rowerowe z panami bardzo profesjonalne, reszta zajęć rowerowych to porażka - wszystkie 3 panie raczej oceniam na 3 - zwłaszcza poniedziałek i piątek... Zajęcia z p. Partycją step i bosu fajne, ale wyłącznie dla zaawansowanych, bo pani nie przejmuje się zupełnie osobami niedoświadczonymi, wiec albo załapiesz układ, albo stoisz niezauważona... Jak większość z mojej grupy przechodzę do konkurencji, bo ile można zwracać uwagę na kolejna awarię, na małą salę... Klub powinien się rozwijać i iść do przodu, a nie liczyć na to, ze klienci przymrużą oko na zapach stęchlizny w łazience. Liczyłabym na to, że właściciele będą liczyć się ze zdaniem klientów i np. zrobią ankietę oceniającą prowadzonych zajęcia... Ale raczej w NH Fitness nikomu nie zależny :(
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia Pani, jakoby w Nh Fitness- zacytuję: "nikomu nie zależało" jest próbą bardzo subiektywnego wyrażenia zdania, nie posiadającą żadnego pokrycia. Sama jestem klientką tego klubu, prawie od początku jego funkcjonowania. Owszem, jak w każdym miejscu są tu pewne plusy i minusy. Na sali do spinningu zdarzają się usterki, jednak jest to nieuniknione przy tego rodzaju zajęciach. Sama osobiście informowałam o nich właściciela klubu, dzięki czemu wiedziałam, że zostaną usunięte. Jednak do tego trzeba mieć trochę chęci, inicjatywy i odwagi, których najwyraźniej Pani brakuje, skoro proponuje Pani ANONIMOWE ankiety.
Widać po Pani wypowiedzi, że jest Pani ewidentną zwolenniczką Panów prowadzących zajęcia (co jest dość odosobnioną opinią wśród reszty "spiningowców", a cała resztą kadry się Pani nie podoba- może więc rzeczywiście pomyliła Pani miejsce i rodzaj "treningów";)

Po rozmowie z właścicielem, mogę dodać tylko, że klub ma w planach poważne zmiany i rozbudowę, co ucieszy na pewno osoby przychodzące poćwiczyć, a nie wylać swoje żale.
Pozdrawiam autorkę tej, jakże obiektywnej i przydatnej opinii ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry