Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa do zmiany lub poprawy kontaktu wątek zamknięty Tylko właściciel siłowni jest kontaktowy i obserwuje co sie dzieje, czy ktos...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Siłownia godna polecenia! wątek zamknięty Korzystam z siłowni już od 3lat bywałem w kilku innych silownaich Ale zawsze...
~Rad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Paulina - opinia wątek zamknięty Sama siłownia ok. Obsługa... Jeśli chodzi o Pana to jest nawet ok. Jeśli...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Nie wiem co myslec wątek zamknięty Klub ogólnie bardzo fajny ale widzę ze trenerka na zajęciach nie interesują...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Super siłownia wątek zamknięty Najlepsza siłownia na jakiej byłem a byłem chyba na każdej... Porządny sprzęt...
~Strzelba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Jak dla Mnie super wątek zamknięty Chodziłam do wielu klubów, nigdzie niema takiej atmosfery i klimatu. Super...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Gburowata kadra wątek zamknięty Moim zdaniem obsługa jest dość gburowata. Zarówna ja, jak i moja koleżanka...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

niestety :( wątek zamknięty Korzystam z tej siłowni od ok. 2 lat i przyznam się że korzystam z niej tylko...
~K.
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Zawiedziona wątek zamknięty Jestem nową klientką, wcześniej uczęszczałam na zajęcia do jednego z klubów w...
~Zawiedzona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

polecam wątek zamknięty 1, obsługa super, 2, duży wybór zajęć , 3, nie zawsze dopompowane bosu 4,małe...
~nimfa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

zadowolona :D wątek zamknięty jestem po pierwszych zajeciach w nhfitness, przyznam ze gdyby nie oznakowania...
~maly klopsik
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2010

zajęcia fitness - moja opinia wątek zamknięty chodzę do nh od 3 miesięcy, co mogę polecic to na pewno zajęcia z płaskiego...
~nimfa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Przychodzę pobiegac wątek zamknięty Fajnie, ze są długie godziny otwarcia i czynne w święta. Obsługa jest miła,...
~Lolz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Nieźle ale bez szaleństw wątek zamknięty Siłownia dobrze wyposażona, miła obsługa w recepcji, trenerzy OK. Niestety...
~Madgge
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Spoko Siłownia wątek zamknięty Korzystam z siłowni i maszyn cardio, jak dla mnie bdb siłownia, brak lalusiów...
~Matt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

bez przesady... wątek zamknięty nawiazując do niżej napisanych opini ,nie zgadzam się!!!!,ludzie czego Wy...
~klientka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

polecam ten klub:) wątek zamknięty Jestem klientka praktycznie od poczatku powstania klubu z malymi przerwami ....
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Siłownia doskonale wyposażona, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Korzystam...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

MAJU - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, miła obsługa, dobrze wyposażona w nowy, wysokiej...
~MAJU
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Super siłownia jedna z najlepszych w trójmieście wątek zamknięty Dla mnie super siłownia, bardzo miła i doświadczona obsłoga która nie tylko...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

50

wątków

do góry