Widok

niestety :(

Korzystam z tej siłowni od ok. 2 lat i przyznam się że korzystam z niej tylko dlatego że mam do niej 200 m i w sumie mogę w kapciach tam chodzić.
Z punktu widzenia sprzętu jest ok, na plus też należy zapisać że jak na razie nie ma tam klasycznych koksów, bandziorów itd
Na minus -
- generalnie brak obsługi - bo obsługą raczej ciężko uznać jedną osobę która na barze siedzi. Nie ma instruktorów, a ci co są obecni zajmują się swoimi podopiecznymi w ramach prywatnego personalnego treningu. Cała masa ludzi ćwiczy źle - z tego punktu widzenia NH Fitness to fabryka inwalidów
- bród - polecam przyjrzeć się kaloryferom w męskiej szatni, nawiewom wentylacji, WC/prysznice tam też nie jest fajnie
- brak szatni dla dzieci - w siłowni organizowane są zajęcia karate dla dzieci - rodzice przychodzą z dzieciakami (i bardzo fajnie - bo lepsze to niźli by siedziały przed komputerem) i przebierają je w szatni odpowiedniej dla rodzica. I tak zdarza się że Tata przychodzi z córką i przebiera ją w męskiej szatni. Tym samym 3-5 letnia dziewczynka przebiera się w obecności gołych mężczyzn :( Chyba za wcześnie na taką edukacją i inni mogą czuć się niekomfortowo gdy muszą przebierać się w obecności dzieci
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam.Dziękujemy bardzo za przekazane uwagi.
Te dotyczące czystości niezwłoczne zostaną przekazane osobą zajmującym się utrzymaniem porządku w klubie i mam nadzieję,że się nie powtórzą
Uwaga dotycząca obsługi wydaję mi się nie trafna.Zapewniam ,że każda osoba która poprosi o pomoc w trakcie ćwiczeń taką pomoc otrzyma.W naszym klubie istnieje także forma pierwszego bezpłatnego treningu z instruktorem o czym są informowane osoby kupujące karnet.Wszyscy instruktorzy są absolwentami AWF i na pewno z nikogo nie zrobili i zrobią"inwalidy".
Uwaga mówiąca o dzieciach też według mnie nie trafiona.Nie możemy jako klub odpowiadać za brak wyobraźni rodziców.Ze swojej strony dajemy do dyspozycji w wyżej opisanym przez Pana zdarzeniu szatnię trenerską(czy istnieje np.basen gdzie są oddzielne szatnie dla dzieci?).
Chciałbym zaznaczyć(o czym niestety nie było w opinii ),że w trakcie tych dwóch lat kiedy jest Pan z nami zdarzyły się tez pozytywy.Klub się rozbudował o ok.150m2.Powstały: nowa sala do cyklingu,na wolne ciężary oraz z maszynami półwolnymi a także zakupiliśmy sporo nowego wyposażenia.Ze swojej strony proszę aby usprawnić pracę klubu wszelkie uwagi niezwłocznie zgłaszać w recepcji. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok minął, a uwagi dotyczące czystości nadal aktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrób kupe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry