Widok

bez przesady...

nawiazując do niżej napisanych opini ,nie zgadzam się!!!!,ludzie czego Wy oczekujecie?większość zostawia syf, nie potrafi po sobie umyć muszli klozetowej,chyba to tylko świadczy o Nas jaki po sobie zostawiamy porządek, wchodzą na sale bez obuwia zmiennego,najpierw z pieskiem po błocie na spacer a potem na siłownie w tych samych butach...chodzę na siłownie i przyglądam się co niektórym ...a jeśli chodzi o zapach..niestety większość z nas ćwiczy jesteśmy spoceni,nie będzie w okół nas pachnieć fiołkami- co nie? jeśli chodzi o spinning,można było by to rozegrać inaczej,ale szefostwo słyszałam robi już coś w tej sprawie...rano jest zawsze czysto i pachnąco,a wieczorem..no niestety sporo ludzi się przewinie i jest kurz ,toalety nie są już tak świeże i czyste. Ja tam jestem zadowolona :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakas zmasowana akcja na podreperowanie fatalnej opinii? Żenada! Nie bylo zadnych opinii, ukazały sie słuszne negatywne i tu nagle cud - wszystkim sie wszystko podoba, wiec chyba ta cala afera o bałagan i brud byla niesluszna. Tylko czemu nagle wjechała maszyna do szorowania podlogi i naprawiono rowery. Widać własciciele idą w zaparte i kazali pracownikom i rodzinie powstawiać dobre noty. Ta opinia traci Panią I.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, widać, że sie wystraszyli, że im za dużo niepochlebnych opinii przybyło. A argument z brakiem zmiennego obuwia jest chory. Prawie wszystkie osoby na rowery mają buty MTB. Szkoda gadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry