Widok

Niestety rozczarowanie...

Brak sztandarowej potrawy kuchni indyjskiej czyli tandoori chicken w menu.
Roll z kurczakiem niedobry, przesolony a w dodatku podany zimny z mikrofali.
Mango lassi w ogóle nie podobne do oryginału.
Na plus 20% zniżki (do końca maja) i miła obsługa.
Nie polecam miłośnikom kuchni indyjskiej.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

To prawda iz tandoori chicken jest bardzo popularny w płn. Indiach, i sam go bardzo lubię. Są 2 powody dla których nie mamy tej potrawy w menu 1. tandoori chicken ma dużo kości a goście w restauracji nie bardzo chcą jeść rękoma, a nożem to już nie to....
2. kurczak w Indiach ma wagę około 800gram i można go dobrze upiec w piecu. Tutaj najmniejszy kurczak do którego mam dostęp to 1200gram i taki duży nie wychodzi dobrze w piecu.Dlatego mamy w menu chicken tikka - tę samą potrawę, ale robioną z piersi kurczaka (tak samo marynowaną i zrobioną w tandoorze co tandoori chicken).
Co do rolla z kurczakiem to albo był zimny albo z mikrofali?? nie rozumiem!! nie mamy w ogóle mikrofali w kuchni i wszytko robimy na świeżo. Po zrobieniu świeżego placka i kurczaka (piersi) w tandoor dodajemy zimną surówkę z przyprawami jak w Indiach, co na pewno ma wpływ na temperaturę dania.
Na temat mango lassi nie wiem jak wyjaśnić bo nie wiem co to dla Pana K/Pani K jest oryginał?

Ogólnie może być czasem trochę bardziej słodki lub gęsty, bo nic innego tam nie ma.
Reasumując jak Pan/Pani będzie chciała to zrobimy tandoori chicken i mango lassi dokładnie takie jak Pan/Pani powie bo dla nas to żaden problem. Co do rolla to prosze nie zamawiać tej pozycji w oczekiwaniu na gorące danie. To będzie jedynie cieple.
Podaję swój mail ankur@in-decor.pl jeśli trzeba coś jeszcze wyjaśnić.
Pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry