Restauracja Mantra

Restauracje

Gdańsk, Krynicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
I tak i nie wątek zamknięty Wystrój restauracji dość stary. Kiedy byliśmy to część sali była odgrodzona i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Beznadzieja wątek zamknięty Herbata w czajniczku bez sitka, wszystkie fusy trafiły do filiżanki. Gdy...
~Ma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Właścicielu!!! wątek zamknięty Fatalna obsługa!!! Brak kultury!!! Klient traktowany jak intruz!!! Kelnerka...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Porażka totalna wątek zamknięty Odradzam jedzenie w tym miejscu.Wszystko jest po prostu przereklamowane.Co z...
~Laura
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

wiele do poprawy.... wątek zamknięty Odwiedziłam tę restauracje dwukrotnie.Pierwszy raz czekałam chyba z 20min na...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Jedzenie pyszne, ładnie podane, aromatyczne i świeże. Zdecydowanie polecam.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Już dawno nikt mnie tak nie zaskoczył wątek zamknięty Jedzenie w Mantrze jest po prostu doskonałe, nie sądziłam, że ktokolwiek...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Obsługa fatalna! Jedzenie bardzo smaczne. wątek zamknięty W barze mlecznym jest lepsza obsługa. Płacisz za 2 dania 100 zł A kelnerki...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Właścicielu ! wątek zamknięty Mając tak pyszna kuchnie pozwalasz sobie na taka obsługę ? Halo coś jest nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Niepozornie ale inaczej wątek zamknięty Co jakiś czas wybieram mantrę aby nasycić się curry, pikantnymi potrawami,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Fatalna obsługa! wątek zamknięty Byłam stałą klientką tej restauracji, pomimo, że wystrój wnętrza i czystość...
~Mila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Super kuchnia, wątek zamknięty Ci którzy krytykują Mantrę na pewno nie byli w Karmie ;-) Tam nie dość że...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Wizyta 13-03-2017 wątek zamknięty Przyszłam z rodziną bo świętowaliśmy naszą rocznicę ślubu. Nie była to nasza...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

polecam wszystkim ktorzy chca sprobowac czegos nowego wątek zamknięty Byliśmy w Mantrze pierwszy raz i na pewno tam wrócimy. Menu bardzo bogate,...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Wyjątkowe miejsce, obiad we dwoje, wątek zamknięty Byłam dziś z partnerem. Trafiliśmy w to miejsce przypadkiem widząc plakat ze...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Bardzo na tak wątek zamknięty Mantra po zmianach, wygląda świetnie. Jedzenie fenomenalne (to akurat zmianie...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Indie na talerzu wątek zamknięty Jedzenie przepyszne. Faktem jest, że zawsze zamawiam moje ulubione ale...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

kelnerki pracują za kare wątek zamknięty Kelnerka po pomyłce, zamiast przeprosić, powiedziała ze juz nas wiecej nie...
~mkk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

okropne jedzenie,nie polecam wątek zamknięty okropne rozgotowane jedzenie,nie polecam,1szy i ostatni raz tam bylam,fuj...
~dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Jedzenie bardzo dobre, jednak gorzej z obsługą wątek zamknięty Jakości potraw indyjskich ciężko coś zarzucić- czuć w nich Indie, są fajnie...
~Sara
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry