Widok

Niestety....

Poleciła mi tę restaurację znajoma...że niby jedzenie jest bardzo dobre...i niestety musze stwierdzic ze jedzenie jest po prostu słabe...zamówiliśmy polędwiczkę która była takich gabarytów ze w srodku bylo po prostu bez smaku. drugie danie tez ponizej oczekiwac.....niby ok ale jakies mdle .....to byl kurczak z jakimssosem....sos ok ale czemu to bylo podane w glebokim talerzu i wszystko zanurzone w tym sosie ...nie mam pojecia. I jeszcze jedno....bylo strasznie goraco w ten dzien i poprosilam o pepsi z lodem.....dostalam....a co pol szklanke z czyms w kolorze herbaty....nie wiem z woda to rozrabiaja czy cos w tym guscie.....w kazdym razie bida z nedza. generalnie juz tam nie pojdziemy. jestem w stanie zaplacic sporo kasy za jedzenie ale pod warunkiem ze bedzie naprawde pyszne. To tyle...dziekuje za uwage.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamówiliśmy polędwiczkę która była takich gabarytów ze w srodku bylo po prostu bez smaku.

Czytając ten tekst nie wiem czy to dobrze czy źle że była duża, a w środku nie doprawiona to już w ogóle nie rozumiem...:?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry