Restauracja Latający Holender

Restauracje

Gdańsk, Długi Targ 33/34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedziona - ocena Niestety bardzo się zawiodłam tym miejscem. Poszliśmy tam na śniadanie....
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 czerwca 2024

aldona - opinia wątek zamknięty Wielkie pochwały dla obsługi za serwis, dania były bardzo smaczne. Warto...
~aldona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Świetna impreza rodzinna!!! wątek zamknięty Organizowalam tam imprezę- komunię i wszystko wyszło fantastycznie. Jedzenia...
~Zora
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Znakomiete jedzenie wątek zamknięty Przepyszne jedzenie i profesjonalna obsługa
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2017

Miły lokal wątek zamknięty Bardzp lubię chodzić ze znajomymi cudzoziemcami do Latającego Holendra....
~JP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

pozytywna niespodzianka! wątek zamknięty Wybrałam się z chłopakiem dosyć przypadkiem spacerując na Długiej. Mimo...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Dobre jedzenie wątek zamknięty Byłam drugi raz i się nie zawiodłam. Bardzo dobre jedzenie, szczególnie pierś...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Najlepsza restauracja na starym mieście wątek zamknięty Profesjonalna obsługa a jedzenie po prostu pyszne ! Urozmaicona karta menu,...
~Gość
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Polecamy urzadzenie przyjęcia!!! wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność urządzić przyjęcie weselne w restauracji Latający...
~Dominika i Zbyszek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2013

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa wątek zamknięty Wielokrotnie zamawiałam jedzenie w tej restauracji i zawsze zarówno obsługa...
~M
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Dania i Obsługa wątek zamknięty Bardzo mila obsługa, dania? przepyszne.
~Andrzej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Średnio na jeża :-) wątek zamknięty To znaczy całkiem pozytywnie, choć sporo niedociągnięć. Obsługa średnio plus....
~Jan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Fantastyczna restauracja wątek zamknięty Musze przyznac, ze wizyta w Latajacym Holendrze zaskoczyla mnie bardzo...
~navi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Zawiedzony:( wątek zamknięty Latający Holender na Długim Targu. Obsługa rozganiająca klientów. Pstrąg po...
~Maciej
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

świetna kuchnia, klimatyczne miejsce wątek zamknięty W Latającym Holendrze świętowałem urodziny. Wrażenia bardzo pozytywne:...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Miłe zaskoczenie. wątek zamknięty Trafiłem do Latającego Holendra na oblewanie awansu dwóch koleżanek z pracy -...
~tzd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

Jadłem Halibuta - straszny s.y.f! wątek zamknięty Jadłem Halibuta - straszny s.y.f! Miasto nad morzem a kucharze nie potrafią...
~Janusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

ZMIANA NA GORSZE!!! wątek zamknięty Byłam kilkukrotną klientką tej restauracji, jednak od wczoraj nie jestem...
~agnieszka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

Restauracja z klimatem wątek zamknięty Świetne jedzenie, pięknie podane, steak pyszny :) Obsługa kelnerzy pierwsza...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Niestety.... wątek zamknięty Poleciła mi tę restaurację znajoma...że niby jedzenie jest bardzo dobre...i...
~Rea
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

38

wątków

do góry