Witam , Od lat chodziłam na imprezki do tego klubu, niestety moja noga już nigdy tam nie postanie.Byliśmy na imprezce większą grupą, niektórzy dołączali do nas w ciągu godziny. No i niestety jakaś niemiła Pani selekcjonerka nie wpuściła naszego kolegi, który nie mówił po Polsku. Ponieważ miał adisasy, nawet nie umiała po angielsku mu tego wytłumaczyć. Przykro mi że niemal wszyscy mężczyźni mieli na nogach sportowe buty, ale tego akurat nie wpuścili.Po drugie jak się włąsnie dowiedziałam bilety wstępu są za 10zł a nie 20 jak zapłaciliśmy, Panowie z ochrony wyraźnie stwierdzili że skoro nie jesteśmy z Polski to trzeba nas skasować podwójnie. To nie jedyny przykry incydens, który spotkał nas w tym lokalu. Jakies cztery miesiące temu, weszłam do tego klubu zapłaciłam wstęp, a jak ok godz 22:30 wyszłam na chwilę na zewnątrz po znajomego, okazało się że nie mogę już wejść bo mam jak to określił Pan ochroniarz bramkę. Nie umiał tego wytłumaczyć dlaczego, gdy poprosiłam menadżera Pani mnie kompletnie olała a ochrona kazała mi wyjść, dodam że był to początek imprezy, więc nawet nie zdążyłam wypić drinka.W takim razie proszę zwrócić mi 10 zł, które zapłaciłam za wejście.