Oddawałem tam 2 ople do naprawy od około 2-3 lat nigdy nie miałem zastrzeżeń, Ostatnia historia mnie niestety zniechęciła. W zeszłym sezonie została odkryta nieszczelność chłodnicy klimatyzacji, zostawiłem w kwietniu auto do warsztatu celem wymiany chłodnicy, Klima została napełniona celem upewnienia się czy nie ma innych wycieków lub innych nieprawidłowości, WG WARSZTATU JEDYNYM PROBLEMEM BYŁA CIEKNĄCA CHŁODNICA. Szacunkowa cena była dla mnie nie do przyjęcia i poszukałem kogoś innego, po wymianie okazało się że W IB auto nikt nie zauważył, że klimatyzacja dobija do 26 atmosfer (ciśnienie prawie krytyczne), a wentylator działa nieprawidłowo (b częsta usterka w oplach). Jeśli bym tego nie zauważył prawdopodobnie doszło by znowu do rozszczelnienia chłodnicy oraz zajeździł bym kompresor (głośna praca kompresora była zgłaszana w IB auto).
Po wymianie chłodnicy w innym warsztacie, naprawie wentylatora u elektryka wszystko chodzi elegancko kompresor się wyciszył ciśnienie w układzie klimatyzacji jest prawidłowe.