Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałem z IB AUTO gdzie trafiłem z polecenia. Wymiana...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

W porządku wątek zamknięty Firma wykazała się inwencją w naprawie mojego reflektora, który wszyscy inni...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

odradzam!! wątek zamknięty Niestety po dosc przyjemnym pierwszym kontakcie z panem z ib auto pelna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Po pierwszej wizycie jestem zadowolony wątek zamknięty Do IB Auto trafiłem po raz pierwszy - z polecenia znajomego. Miałem problem z...
~AH
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Niestety warsztat się zepsuł . wątek zamknięty Oddawałem tam 2 ople do naprawy od około 2-3 lat nigdy nie miałem zastrzeżeń,...
~Jacek.K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Realizacja kuponu w tej firmie wątek zamknięty Zrobiłem tutaj pełen przegląd klimatyzacji oraz regulację zbieżności w Audi...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Jeżdżę do nich specjalnie z Gdyni, od kilku lat z moimi dwoma kolejnymi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Super solidna Firma wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z IB i zawsze byłem zadowolony z usług i obsługi....
~Olgierd Olszewski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Super solidna Firma ! wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z IB i zawsze byłem zadowolony z usług i obsługi....
~Olgierd z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Znają się na Oplach i już wątek zamknięty Mają doświadczenie w naprawianiu konkretnej marki, dzięki czemu niewiele jest...
~Opelek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Oddałem sprawny - odebrałem zepsuty wątek zamknięty Jak to jest. Przyjechałem do faceta sprawnym samochodem. On mi go rozkręcił....
~bolkis
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

wedlug mnie wszystko ok wątek zamknięty bylem na wymianie jednej czesci zawieszenia , zalatwili mnie szybko i za...
~babol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Bardzo dobry warsztat. wątek zamknięty Widząc negatywna opinię o tym warsztacie delikatnie się zdziwiłam. Oddając...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Zostałam oszukana i okradziona z samochodu! wątek zamknięty W trakcie naprawy kilkukrotnie sądowano mnie, czy nie chcę odsprzedać...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

BYŁO OK wątek zamknięty Zrobiłem przeglad okresowy,pasek rozrządu i hamulce z przodu.Dla mnie OK
~varka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2008

świetny warsztat wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i pełna kultura. Od kilku lat naprawiam swój samochód w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Bardzo dobry warsztat! wątek zamknięty Nie rozumiem tych negatywnych opinii, ponieważ ja jestem za każdym razem...
~Jarq Gdańsk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 maja 2009

NIEKOMPETENCJA wątek zamknięty Warsztat został mi polecony dlatego zawiozłam tam samochód do naprawy,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Dobro, fachowo,ale drogo. wątek zamknięty Ogólnie jestem zadowolony, gdyż zdjagnozowali mi usterkę silnika z którą dwa...
~arti
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

LUDZIE !!! - NIE NAPRAWIAJCIE TAM SAMOCHODÓW wątek zamknięty Miałem problem z rozrusznikiem i z temperaturą płynu w chłodnicy, trzy razy...
~,, -
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

25

wątków

do góry