Widok

Niestety zakład o calkowitym braku profesjonalizmu

Jestem klientka tego zakładu gdzie załozono mi koronke ,nie wyleczając zęba pod nią ,teraz mi rozwiercono to od nowa i koronka wypadła nie pod tym zebem co powinien byc leczony .To skandal że takie usługi są jeszcze w naszym mieście .Zdecydowanie nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakład świadczący usługi na najwyższym poziomie

Nie zgadzam się zupełnie z opinią Pani Elżbiety, uważam że jest krzywdząca, niesprawiedliwa a wręcz nieobiektywna. Są ludzie którym w życiu nic się nie podoba. Starczy prześledzić inne opinie pacjentów, a Pani Elżbiecie nie podoba się również wyposażenie, czas oczekiwania, obsługa. Korzystam z usług tego gabinety od trzech lat, zresztą leczy się w nim cała moja rodzina. Poleciłem go wielu moim znajomym, każdy był zadowolony z usług. Nie przeczę że nie mogło się zdarzyć coś co spowodowało pewne komplikacje w leczeniu, bo lekarz to nie maszyna, a zęby nie są ze stali, ale nie wierzę aby problem nie został rozwiązany. Wiem po sobie. Niestety, nie mam końskiego uzębienia ale obecnie w końcu nie wstydzę się uśmiechać. Z całą odpowiedzialnością polecam ten gabinet i zapewniam że świadczone usługi są na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry