ARS DENTANA

Stomatolodzy USG Protetycy

Gdynia, Rdestowa 4/U3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Polecam :) Bardzo szybkie i bezbolesne wyrwanie ósemki. Panie bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Fachowość i dokładność to ich drugie imię. wątek zamknięty Fantastyczni ludzie, profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta. Precyzja,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Ars Dentana- wspaniali stomatolodzy wątek zamknięty Gdy cię boli ząb od rana, zapamiętaj- Ars Dentana! Kiedy kogoś boli ząb- Ars...
~gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Polecam Panią Doktor Dorotę K. bardzo !!! wątek zamknięty pierwszy kontakt miałam kiedy zbyto mnie w dwóch innych gabinetach bo nikt...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Ars Dentana- wspaniali stomatolodzy wątek zamknięty Profesjonalnie. Ciepła, przyjazna atmosfera. Jeśli jest się w potrzebie,...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Leczę całą rodzinę u pana Jakuba i nigdy nie wyszłam z gabinetu rozczarowana....
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Ars Dentasa is OK wątek zamknięty Jestem zaskoczona negatywną opinią. Miałam zęby leczone nie pierwszy raz i...
~Hania Pe
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Ars Dentana OK wątek zamknięty Dbanie o zęby to podstawa. Posiadanie dentysty, oczywiście skutecznego...
~Or.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Niestety zakład o calkowitym braku profesjonalizmu wątek zamknięty Jestem klientka tego zakładu gdzie załozono mi koronke ,nie wyleczając zęba...
~Elzbieta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Polecam i ja wątek zamknięty Polecam. Bardzo dobry gabinet. Zarówno Pani Dorota, jak i Pan Jakub są...
~Meduza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Opinia o Ars Dentana wątek zamknięty Leczenie kanałowe przebiegło bez skutków ubocznych, bez bólu. Podziękowania...
~Maciej J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Ars Dentana wątek zamknięty Trafiłem tam z bolącym zębem. Polecił mi to miejsce znajomy i muszę przyznać,...
~kryspin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty Krótko i rzeczowo - polecam. Bardzo dobry gabinet dentystyczny....
~Karbowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

opieka stomatologiczna wątek zamknięty Ten gabinet został mi polecony przez znajomego. Udałam się tam i nie żałuję...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Bardzo dobry stomatolog wątek zamknięty Polecam, jestem bardzo zadowolony z usługi.
~Jarosław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

R E W E L A C J A wątek zamknięty Wchodzę do gabinetu i za każdym razem widze uśmiech u Pani Asystentki oraz...
~Zadowolona pacjentka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry