Widok

Nieuprzejma i agresywana obsługa

Kolejny raz spotkałam się w tej aptece z niemiłym potraktowaniem i więcej moja noga progu tej apteki nie przekroczy. Starsza Pani pracująca w tej aptece ( chyba jest właścicielką, nie mam pewności) nie lubi swojej pracy,i ten Pan w średnim wieku również. Poszłam dzisiaj kupić tam specjalistyczną pastę na zapalenie przyzębia. Oczywiście odpowiedzi na moje "dzień dobry" nie usłyszałam. Po zadaniu pytania czy ta pasta jest, usłyszałam odburknięcie "Nie!". A wiec zapytałam, czy mogę ją zamówić, po czym usłyszałam kolejne, tylko bardziej agresywniejsze odburknięcie "Nie!". Jakoś nigdy nie widziałam (a przechodzę obok codziennie), aby w tej aptece były tłumy, wiec powinni tym bardziej szanować każdego klienta, a nie tylko do siebie zrażać.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłem specyfik kudzu w piątek. Pani starsza, która sprzedaje w aptece wzięła ode mnie nr telefonu i zobowiązała podać mi cenę, po jej ustaleniu po czym zamówić lek. Termin odbioru miał być na wtorek. W między czasie moja koleżanka sprawdziła ceny kudzu i dotarła do konkurencyjnej apteki mieszczącej się tuż obok. W sobotę byłem dowiedzieć się o cenę i kiedy okazało się, że cena jest dużo wyższa od tej w konkurencyjnej aptece powiedziałem, że odwołuję moje zamówienie. Pani starsza powiedziała, że nie mogę odwołać zamówienia i muszę wziąść lek który jest już u nich. Oczywiście nie kupiłem tego leku u nich. Po co przepłacać. Ogólnie brak rzetelnej informacji i cwaniactwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale cebula z ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam sie w 100%. Po zapytaniu o cenę większej ilości drogich leków starsza pani naruszyła sie niesamowicie, zrobiła sie agresywna i dociekliwy, pytając, pomoc mi informacje odnośnie cen (!!) i ze ona nie ma obowiązku podawać cen lekarstw. Zrobiła mi awanturę na cała aptekę, załamka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry