Apteka Manhattan

Apteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwonka - opinia wątek zamknięty Polecam. Miła obsługa i zawsze dobrze doradzą. Nie ma może najniższych cen,...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Nie jest tanio ale profesjonalnie wątek zamknięty Czytam poprzednie opinie i jestem lekko zdziwiony. Czuję się jakbym przez...
~Ufon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Bardzo drogo wątek zamknięty Nie polecam. Zmanierowany Pan farmaceuta, który nie wykazuje zaangażowania w...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam aptekę Manhattan, bo zawsze mogę liczyć na dobrą radę. Szczególnie...
~Kasia1985
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

szczerze odradzam- słaba historia wątek zamknięty Chciałem kupić lek za ok 4 zł. Właścicielka (chyba) poinformowała mnie, że...
~R.E.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Odradzam wątek zamknięty Ceny w tej aptece to totalne nieporozumienie, 100% drożej niż u konkurencji....
~Trad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Miła obsługa i umiarkowane ceny. wątek zamknięty Jestem klientką apteki Manhattan od kilku lat. Moją ulubioną panią magister...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Od 10 lat nigdy sie nie zawiodłam! wątek zamknięty Z moim autystycznym synem przychodzimy tutaj od 10 lat! Nie zawiodłam się...
~mama autystycznego Michała
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Bardzo drogo, zawiodłam się wątek zamknięty Do apteki mam blisko, dlatego kupowałam czasami tam różne leki, jednakże...
~Maaaaaaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Właścicielka apteki pani Urszula Wiśniewska wyjątkowo niemiła. Wręcz chamska....
~Eskimoska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Apteka dobra, tylko ta "starsza brunetka" wątek zamknięty Użytkowniczka naekana zauważyła, ze ekspedientka opisana jako "starsza...
~Sebby
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Nieuprzejma i agresywana obsługa wątek zamknięty Kolejny raz spotkałam się w tej aptece z niemiłym potraktowaniem i więcej...
~Iza
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

apteka nieprzyjazna diabetykom! wątek zamknięty Choruję na cukrzycę typu pierwszego. Będąc na spacerze, poczułam się bardzo...
~naekana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Odradzam! wątek zamknięty Odradzam zakupy w tej aptece. Powodów jest kilka: niekompetencja pracowników,...
~mn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Brak rzetelnej informacji i cwaniactwo wątek zamknięty Zamówiłem specyfik kudzu w piątek. Pani starsza, która sprzedaje w aptece...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

brak możliwości zwracania produktu po 15 minutach od zakupu wątek zamknięty 15 minut temu mąż kupił nakładki laktacyjne firmy avent. Kupił rozmiar...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Kamila - opinia wątek zamknięty Nigdy nie zostałam potraktowana w taki sposób w żadnym innym punkcie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty Obsługa poniżej krytyki, Farmaceuta z wystającym brzuchem nie zwykły...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

odradzam wyjątkowo nieuprzejma i niekompetentna obsługa wątek zamknięty Byłam tak kupić kilka lekarstw nie dość że farmaceutka była nie uprzejma to...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

Dołączam się do opinii wątek zamknięty Potraktowano mnie tam wyjątkowo "z góry", gdy w mocno zaawansowanej ciąży i z...
~Mi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

21

wątków

do góry