Widok

apteka nieprzyjazna diabetykom!

Choruję na cukrzycę typu pierwszego. Będąc na spacerze, poczułam się bardzo źle. Chcąc zmierzyć cukier, przypadkowo upuściłam nakłuwacz i złamałam lancet. Pierwszą moją myślą było - leć do apteki, tam Ci pomogą. Udałam się więc do pobliskiego Manhattanu i tam wyjaśniłam farmaceutce (starsza brunetka) całą sytuację. Jakież było moje zdziwienie gdy owa pani zwróciła się do mnie w tych słowach: "Nie sprzedaję tego typu asortymentu po przekrętach z insuliną za grosik." Wiem, że każda apteka takie produkty posiada, tylko nie zawsze na sprzedaż. To była jednak wyjątkowa sytuacja, a ja byłam gotowa kupić nawet cały nakłuwacz z zapasem lancetów, byleby tylko się poratować. Pomoc została mi jednak odmówiona, a dodatkowo zostałam poniekąd jeszcze zaliczona do grupy oszustów robiących "przekręty na insulinie". Wstyd, droga pani, wstyd!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram negatywny stosunek do tej apteki!!!Odradzam zakupy w tej aptece. Powodów jest kilka: niekompetencja pracowników, wprowadzanie w błąd pacjentów/klientów a na domiar złego możliwość płatności kartą od 10 zł. Jest to niezgodne z prawem, czego świadomość mają farmaceuci z tej apteki, a jednak twierdzą, że "u nich jest taka zasada". Z takimi sytuacjami miałam do czynienia kilkukrotnie, stąd tak drastyczna ocena. Musiałam sie nią podzielic. Liczę, że sie nią zasugerujecie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry