Widok

Nieuznana reklamacja Rybnik martes sport

Sklep jest jedna wielka porażką towar to maja ale chyba 10 kategorii jakości dłużej wytrzymują podróbki z Turcji a z reklamacja to masakra tylko sądownie twierdzą ze buty używane podczas deszczu i się rozkleiły to co mam zrobić zdjąć i jak Cejrowski na bosaka iść ?? Nigdy więcej nic u nich nie kupię obsługa sklepu tez nie znają się i wciskają byle co zwykłemu Kowalskiemu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba się nie poddawać,ja po 4 reklamacjach oraz interwencji rzecznika praw konsumenta bezskutecznej , napisałam do producenta obuwia.przekazalam całą dokumentacje oraz napisalam jak traktuje sie klientów w tym sklepie . I co sie stalo martes sport przyslal mi sms ze reklamacja zostala uwzględniona . Od producenta otrzymałam informacje ze dla dobra klienta poprosili o ponowne ropatrzenie sprawy. Musiala to byc dosadna prośba chyba skoro pieniadze od martes byly szybciej niż pismo od producenta.jednak się da wygrać z tym sklepem bez sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki adres producenta martens sport
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Where do I start, and how does Cejrowski go shoeless? Never again will I make a purchase from their company. Store employees are strangers to one another and will aggressively pursue any random Kowalski. https://phrazle.co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktem odpowiedzi właśnie szukałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

do góry