Widok

Niezbyt...

Byłam tam jakiś czas temu. Znam produkty Loreal i mogę sobie dać uciąć rękę, że szampon, którym były myte moje włosy na pewno nie jest tej firmy. To samo odżywka. Już sam zapach kosmetyku mówi sam za siebie. I proszę mi kitów nie wciskać, że to profesjonalne produkty dla fryzjerów- moja znajoma ma salon fryzjerski w innym mieście również Loreala i mówiła, że nie ma produktów tylko do salonów;) A skoro oszukują na szamponach, czy również oszukują na farbach? nie zdziwiłabym się...
Poza tym wszędzie pełno kurzu, włosów...niedobrze się robi. Proszę zwrócić uwagę na czystość, bo pozostawia wiele do życzenia. Klienci wbrew pozorom patrzą na czystość stanowiska.
Ciekawa jestem czy sprzęt jest dezynfekowany, bo jakoś nie wydaje mi się- na nim też jest pełno kurzu, który jest cichaczem strzepywany przed użyciem.
Mimo wszystko trafiłam do super fryzjerki-p. Ania, niezbyt wysoka, trochę przy sobie. Przemiła kobieta, inteligentna i marnuje się. To samo mogę powiedzieć o drugiej p.Ani, u której miałam okazję być na czesaniu- kobieta ma wielką wyobraźnie!jej uczesania to dzieła sztuki.
p.Maria- szefowa? próbuje być na siłę miła i się odmłodzić...latka lecą kochaniutka, wiek już nie ten.Komiczne
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura porzedniczki:):):)

WITAM chcialam napisac o salonie do ktorego zaczelam chodzic przez znajoma a tutaj taka pani madralinska, szczeze muwiac ciekawa jestem co pania obchodza szampony ktorymi ma pani myta glowe?szczeze mowiac szampon nie mowi chyba o tym ze ktos oszukuje klientki? blagam co z Pani za wscipska baba:P:P,ciekawa jestem czy zwrocila pani uwage ze wszytskie kosmetyki loreala stoja na stanowiskach i fryzjer bieze co chce .W zadnym salonie sie z tym nie spotkalam zazwyczaj stoi jeden lakier i wosk i jakas pianka a one maja wszystko i nie zaluja tego na wlosy.A kurz ? hmm kup kobieto sobie lakier Infinuim i polakieruj wlosy zobaczysz jaki on pylek osadza wszedzie mam go w domu i wiem ze musze co chwile przecierac szawki ,a przy takiej ilosci lakieru wydaje sie ze nie daja rady sprzatac na okraglo.A farby hmmm farbuje wlosy Inoa i uwiez mi jej nie da sie podrobic.Chodze do P.Ani i uwazam ze potrafi cuda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry