Studio fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Wielkokacka 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stan - ocena Żona wypiekniala po wizycie u pani Kosedy. Polecam
~Stan
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Polecam wszystkim wątek zamknięty Super obsługa, zawsze najnowsze trendy proponują panie fryzjerki. Wspaniała...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Nie polecam wątek zamknięty Po farbowaniu fryzjerka nie stara mi farby że skóry. Po przyjściu do domu...
~Becia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Polecam wszystkim, wspaniałe miejsce i atmosfera. zawsze najnowsze trendy w...
~Bozena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Zadowolona klientka :-) wątek zamknięty Wielkie dzięki za ostatnią wizytę w Koseda Witawa - jak zawsze świetnie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Pozytywne miejsce wątek zamknięty Witam jestem stała klientka Salonu Koseda mieszkam na Witawie i uwielbiam tam...
~OLKa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

A - opinia wątek zamknięty Jestem stała klientka pani Marii i wszystkim gorąco polecam wizytę u niej. Po...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Odwiedziłam salon kilkukrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona :) Fryzura i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

masakra wątek zamknięty pani blond nie ma pojęcia o farbowaniu (ombre) ,szkoda, ze znikają złe...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Aksana - opinia wątek zamknięty Nigdy nie przychodziło mi nawet do głowy że fryzjer nie potrafi obciąć włosy...
~Aksana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

ODRADZAM! wątek zamknięty 3 na 4 wizyty tragedia!!! Pierwszy raz młoda dziewczyna ścieła mnie wzorowo....
~Al
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

szczerze polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu fryzjerskiego KOSEDA. Długo szukałam dobrego...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Nie polecam pani Ady! wątek zamknięty Nigdy więcej nie skorzystam z usług salon, przez niekompetencję pani Ady,...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Od pewnego czasu korzystam z usług salonu Koseda lubię go za dobrą...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

słaby poziom usług wątek zamknięty uważam ze mają słabe strzyżenia więc nie potrafią znaleźdz dobrych fryzjerek...
~elixa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

widać szkołe dobrych fryzjerów wątek zamknięty maria koseda wciąż najlepsza na Witominie , wróciłem i byłem zadowolony
~remiks
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

swietny salon wątek zamknięty Witam. Bylam kilkakrotnie na witawie u Kosedy i jestem bardzo zadowolona...
~basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

fryzjer wątek zamknięty Super salon Mile panie i fajna atmoswera .Polecam
~Aga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Moj nowy fryzjer wątek zamknięty Witam bylam wczoraj w salonie na witawie w tym obok truskawki,jestem...
~Zofia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Niezbyt... wątek zamknięty Byłam tam jakiś czas temu. Znam produkty Loreal i mogę sobie dać uciąć rękę,...
~Klementyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

34

wątków

do góry