Wybrałam się do Zajawy po wcześniejszym ustaleniu terminu via e-mail. Umówiłam się do Julii na tatuaż na plecach. Podesłałam mailowo zdjęcie tatuażu z internetu i wyjaśniłam o co mi chodzi. Obiecała zrobić autorski projekt. I zrobiła tak dobry, że mi szczęka opadła i obecnie pisze tę opinię z tym cudeńkiem na plecach. Gdy przybyłam do Zajawy, poczułam się mega komfortowo. Jest tam prawdziwie luźny - zachowujący jednocześnie profesjonalizm - klimat. Nim tatuaż został zrobiony, jego poszczególne elementy zostały dokładnie dopracowanie, poprawione, wyskalowane. Po prostu widziałam w twarzy tatuatorki, że autentycznie ZALEŻY JEJ na kliencie i ma świadomość, że robi coś, co będzie towarzyszyć człowiekowi do końca jego życia - będąc przy tym żywą reklamą. W trakcie wykonywania tatuażu, Julia mnie zagadywała, żeby oderwać uwagę od najbardziej bolesnych momentów i zrobiła przerwę kiedy widziała, że jej potrzebujemy obie. Koniec końców wyszło z tego arcydzieło, które z dumą będę pokazywać światu w sukienkach bez pleców. Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM każdemu kto nie wie gdzie iść a szuka prawdziwej jakości.