Widok

Nigdy więcej!!

tego dnia byłem w tej sieci poraz ostatni! Od wielu lat byłem posiadaczem karty multikinomaniaka i spędziłem w tym kinie bardzo dużo czasu więc i na karcie zebrało się dużo punktów. Ale jakoś tak trzymałem je na czarną godzinę i ta nadeszła! Gdy właśnie wtedy chciałem zapłacić za bilet punktami okazało się, że wszystkie zostały wykasowane! (ok. 700p czyli mogłem dostać za to 6 biletów). Później dowiedziałem się, że kilka miesięcy wcześniej , bez uprzedzenia, bez informacji w kasach (w tym czasie byłem wiele razy w kinie i nikt nigdy nie uprzedził, że powinienem zrealizować punkty) czy choćby małego ogłoszenia przy wejściu, dodano w regulaminie punkt o kasowaniu punktów po okresie 6 miesięcy. Próbowałem się w tej sprawie skontaktować meilowo z kierownictwem - nic z tego! Zadzwoniłem - powiedziano mi, że mam zostawić telefon a kierownik oddzwoni. Chyba już tego nie zrobi. Niestety ta sieć staje się coraz wiekszym monopolistą w trójmieście i w zwiazku z tym uważa, że klienta można traktować jak byle co. Kolega również został okradziony z punktów (myślał, że w kasie przypadkowo wykasowano), ode mnie dowiedział się o co chodzi. Ja i moi znajomi omijamy tę sieć z daleka. Nigdy więcej!!!
Moja ocena
Multikino Gdańsk kategoria: Kina
obsługa: -
 
repertuar: -
 
nowości: -
 
komfort: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam dokładnie to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry