Widok

Nigdy więcej

Nie interesują mnie zalety tego klubu jeśli na piwo trzeba czekać 30 minut i więcej, na jedzenie jeszcze dłużej, a kelnerka z miłym uśmiechem na twarzy pyta jak 15 osób będzie płaciło i kto kartą, żeby potem powiedzieć, że innej opcji nie ma niż zbiorowa płatność gotówką. Piwa z promocji nie polecam, bo naprawdę piwo zwane SKM chyba zostało zrobione ze zlewek z puszek znalezionych wzdłuż torów.. Czegóż chcieć więcej.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
przesadzasz. Akurat dziś wpadliśmy tam z mężem na piwo, przed seansem w Krewetce. Sobota, godz. 15.45. Ludzi sporo, pani kelnerka zwijała się jak w ukropie. Po pięciu minutach podpytałam ile będziemy czekać na piwo bo spieszymy się na seans i w tym momencie pani kelnerka po prostu biegiem ruszyła do barmana. Było mi aż głupio, że dostarczam dziewczynie roboty, bo widać było, że biega jak króliczek z reklam Duracella i daje z siebie 110%. Piwa mają oryginalne, nie wszystkie mi smakują, ale uwielbiam Karmelickie. Mąż mi podpowiada, że jemy smakuje Przeniczne, Piwniczne i Karmelickie. Może kwestia gustu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konkurencja się denerwuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry