Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziękowanie wątek zamknięty Trafiłem z rwą barkową i z uwagi na ból, w zasadzie nie byłem w stanie...
~Olgierd
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2018

Absolutny Fachowiec wątek zamknięty Trafiłem do P. Jarka w stanie na ostro tuż przed operacją kręgosłupa na cito...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Dziekuje za pomoc wątek zamknięty Myslalam , ze fizjoterapeuta idealny nie istnieje i nikt nie jest w stanie mi...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Mnie tez pomocy rehabilitacjyjnej udzielił wątek zamknięty po urazie barku. Oraz miałem rozwalony kręgosłup i dyskopatie. Po...
~Mirek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Gdański masaż kręgosłupa i terapia manualna dobrze postawiły mnie na nogi! wątek zamknięty Dlatego mogę się tylko przyłączyć do reszty pozytywnych opinii o...
~Lida.S
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecam świetnego fizykoterapeutę wątek zamknięty Rezonans magnetyczny wykazał dyskopatię 6mm, w połączeniu z rwą kulszową,...
~irek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Przepuklina kręgosłupa wątek zamknięty Do Pana Jarka trafiłem z dużą przepukliną kręgosłupa w odcinku lędźwiowym....
~Paweł
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Skuteczność i profesjonalizm wątek zamknięty Z powodu nawracających napięć mięśni i bólu zwiedziłam kilkunastu masażystów...
~D.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Podziękowania dla Specjalisty wątek zamknięty Dziękuję - bolało bardzo, niesprawna prawa ręka to koszmar .... dziś już nie...
~Jolanta Przybylska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Profesjonalista. wątek zamknięty Do pana Jarka trafiłem z już wyznaczonym terminem operacji usunięcia...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Pozytwny wątek zamknięty Pan łaczy rózne techniki i metody , nie trzyma się jednej metody. Moim...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Uraz barku i kręgosłupa wątek zamknięty Do Jarosława trafiłem przez wspólnego znajomego, gdy miałem problem z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

podziękowanie wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalizm, empatię zaangażowanie.Pan...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

ŁUKASZ - opinia wątek zamknięty Miałem problem z powracającą przepukliną dysku( niezwykle bolesna sprawa), z...
~ŁUKASZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

zerwane więzadło wątek zamknięty Profesjonalny, dokładnie wszystko tłumaczy. Podkreśla jak ważna jest szybka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Pan Jarek jako jedyny postawił trafną diagnozę i mi pomógł! wątek zamknięty Moim problemem było ciągłe uczucie parcia na pęcherz. Wszelkie badania nie...
~pa-cjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Profesjonalista i pasjonat! wątek zamknięty Pana Jarka można określić w dwóch słowach: Profesjonalista i pasjonat....
~Łukasz Pawlak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Po kontuzji kolana ani śladu wątek zamknięty Jednym słowem dziękuję. Dwie wizyty wystarczyły, aby mógł biegać po kontuzji...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

podziękowanie wątek zamknięty Dzięki za pomoc .Chodzę a jak potrzeba to i biegnę . A tak niewiele...
~Mirosław Łuczak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Piłkarz wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Jarka . Jest to świetny rehabilitant oraz...
~Piłkarz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry