Widok

Nikola - opinia

Kiedyś jedno z lepszych miejsc, w których jadałam(jestem, a raczej juz bylam! stałą klientką!)-teraz MASAKRA. Czy właściciel przestał "doglądać" potrawy, które wychodzą spod rąk kucharzy?? Dania bio-bez smaku, nie zawsze świeże składniki-o wiele lepsze robie sama w domu. Pierogi-nie dobre+dowiedzialam sie, ze sa KUPNE ze sklepu!!?Wstyd!! Pizza, ktora niegdys byla jedną z ulubionych a teraz? Ciasto tak cienkie, ze dwie rece do przytrzymania to za mało!tluszcz leje sie tonami!nawet z "rzekomo" swiezych skladnikow jak np ananas czy papryka (co jest bardzo dziwne!!?), kurczak nie swiezy, ciemny i przypalony. Az sie boje o swoj żołądek po dzisiejszym obiedzie:(
CZY PAN WLASCICIEL NAPRAWDE NIE CZYTA TYCH NEGATYWYCH OPINII??moze czas zmienic kucharza!? az szkoda tego miejsca, naprawde kiedys jedzenie nie bylo tam takie zle jak teraz:(
Moja ocena
Pizzeria Leone kategoria: Pizzerie
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: -
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że ktoś tu przelał całą swoją frustracje :) Ja powiem tak, pierogi nie są ze sklepu, a są ręcznie lepione przez Panie pracujące w pierogarnii. Skąd wiem?! Bo sama je lepię :) Jeśli chodzi o pizzę i jej grubość bądź cienkość, to jest kwestia gustu i można zamówić przecież na grubym cieśćie. Ja osobiście lubię na ultra cienkim i zawsze proszę o jeszcze cieńsze niż robią normalnie :) Obsługa świetna i jakość składników też jest ok, może akurat ja trafiam na świeże :) Nigdy nie wiadomo :) Ja osobiście jadam tam od czasu do czasu i śmiało polecam znajomym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry