Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Pizzeria jest tragiczna wieczne jedzenie ma inny smak brak składników,...
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Zdarzało mi się kilkukrotnie zamawiać jedzenie z Pizzerii Leone i najczęściej...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Fasola - opinia wątek zamknięty Pizza super smaczna, jako osoba której ciężko dogodzić tej pizzerii się udało...
~Fasola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

menu wątek zamknięty W poniedziałek 3 czerwca po dokładnym przeanalizowaniu menu na stronie...
~Nicki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Pizza 50cm na telefon wątek zamknięty Zamówiłem pizze gyros 50cm,czas oczekiwania 1.5h,dostawca przywiózł...
~Oleczek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Dostawa wątek zamknięty Czas oczekiwania na pizzę 1h po 1,5 zadzwonil kiedy będzie pizza , pani mnie...
~Kassss
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Pizza leone - Ptasia wątek zamknięty Zamówiłam pizze, 7 sztuk, różne. Przyjechały z pomieszanymi składnikami,...
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Pizza na Dowóz wątek zamknięty Nie polecam, długi czas oczekiwania po wykonaniu telefonu z zapytaniem jak...
~Luke
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Nie ciekawie wątek zamknięty O nas totalnie zapomnieli. Czekaliśmy ponad 45min na 2 pizze. Kiedy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

żenada! wątek zamknięty W dniu 15.08.2018 zamówiłam przez portal Pyszne.pl jedzenie. Mianowicie...
~masakra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

dostawa wątek zamknięty Tragedia! Pizza zamówiona przez pizzaportal. Czas dostawy - 17.15. Ok....
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

jest coraz gorzej wątek zamknięty Wczoraj byliśmy na obiedzie, ostatni raz w tym lokalu. Żurek- gęsty w formie...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Maaaasakra wątek zamknięty Czekanie na jedną mała pizzę 2.5 godziny... Po czym jak przyjechała po takim...
~Nikola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Koszmarne jedzenie wątek zamknięty Zamówienie dotarło po 3 godzinach , zimne ,inne surówki a gyros to raczej...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Tragedia, nie polecam wątek zamknięty Pizza zamówiona miała dojechać do godziny, dojechala po godzinie i 40...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Tragedia wątek zamknięty Pamiętam Leone kilka lat temu, jak otworzyli lokal na Oruni Górnej. Posiłki...
~Kawomir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Pizza na miejscu w tym miejscu na 5 z + wątek zamknięty Polecam Pizzerie. Ostatnimi czasy odwiedzamy ją regularnie we wtorki, gdzie...
~Fargo92
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Porazka wątek zamknięty Pizza dotarła po ponad 2 godzinach, gdzie czas oczekiwania miał wynieść 1.5h...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Fu!!! wątek zamknięty Ochyda !!! Zamówiłam makaron szefa był ochydny bez smaku kurczak rowniez bez...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

SPAGHETTI BOLOGNESE wątek zamknięty Stołuję się w Leone od lat ale zazwyczaj na Ptasiej. Tak czy siak czegoś...
~Josh
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry