Zaczynając od części teoretycznej - miałam kurs ekspresowy, zajęło mi to dwa tygodnie i ku zdziwieniu nie były to nudne zajęcia. Wszyscy zawsze mówią, że zasypiają na teorii, a ja bawiłam się bardzo dobrze:) Pan Piotrek prowadzi bardzo ciekawe zajęcia, w przyjaznej atmosferze, można się pośmiać, pytać o wszystko co tylko nas ciekawi, zawsze z chęcią odpowie.
Cały proces drogi o prawo jazdy jest doskonale wytłumaczony, zawsze można się o coś dopytać w biurze, Pana Piotrka lub instruktora, nie ma o co się martwić, zawsze będzie wiadomo co należy kiedy i jak zrobić.
Najważniejsza część - instruktor. Miałam szczęście i z polecenia przyjaciółki trafiłam na Pana Radka. Już na pierwszych zajęciach wiedziałam, że z chęcią będę chodzić na jazdy. Atmosfera w trakcie zajęć jest świetna! Pan Radek jest bardzo miły, rozgadany, cierpliwy. Wszystko wyjaśnia od początku, nie wymagał rzeczy, których jeszcze się nie uczyliśmy. Zawsze podnosi na duchu i daje różne wskazówki. Nie krzyczy, wszystko przekazuje w jak najłagodniejszy sposób, co skutkowało w moim przypadku ogromnymi poprawami. Uważam, że świetnie przygotował mnie do egzaminu, zdałam za 1 razem, na lepszego instruktora nie mogłam trafić!