Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia Bardzo polecam tą szkole jazdy!!! Zdałam prawo jazdy i nauczyłam się...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2021

Paweł - opinia Jazdy będę wspominał bardzo przyjemnie. Pan Radek przygotował mnie do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 października 2021

Magdalena - opinia Z całego serca polecam tę szkołę jazdy i wspaniałego instruktora Piotra! :)...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 września 2021

Adam - opinia Wszystko na jak najwyższym poziomie. Mam porównanie z inną szkołą nauki...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 września 2021

Ewelina G - opinia Jak zapisywałam się na kurs w styczniu byłam totalnie zielona. Kurs...
~Ewelina G
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Mirek - opinia Dziś zdałem egzamin państwowy przy pierwszym podejściu, to wszystko zasługa...
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się dawno, dawno temu - moja pierwsza...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2019

Joanna - opinia Z Mini udało mi się uzyskać prawo jazdy za pierwszym podejściem. Dziękuję...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2021

Jakub - opinia Zostałem przygotowany na tyle dobrze, że oba egzaminy zdałem za pierwszym...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Agnieszka - opinia właśnie dziś zdałam dzięki instruktorowi który naprawdę doskonale...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Franciszek - opinia Bardzo polecam szkołę jazdy oraz instruktorkę panią Wiolettę :)
~Franciszek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 kwietnia 2021

amira - opinia Bardzo polecam tą szkołę jazdy, a w szczególności instruktora - Pana Radka....
~amira
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2021

tomasz - opinia Jakie może być moje wrażenie jak zdałem za pierwszym razem, bez stresu i...
~tomasz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2021

Natalia S - opinia Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a przede wszystkim Panią Wiolettę, do której...
~Natalia S
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 lutego 2021

Agata - opinia Kurs na prawo jazdy zaczęłam w 2017r. Podjęłam się dwóch prób zdania...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 lutego 2021

Aleksandra - opinia Bardzo dobra szkółka! Dzięki Pani Wioletcie nabrałam pewności jazdy i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2021

Wojciech D. - opinia Od serca polecam ośrodek mini oraz zajęcia z najlepszym instruktorem Panią...
~Wojciech D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2021

Nikola - opinia Zaczynając od części teoretycznej - miałam kurs ekspresowy, zajęło mi to dwa...
~Nikola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2020

Sama prawda - opinia Szkoła byłaby super gdyby nie fakt że jednej z instruktorów pan "Mariusz" nie...
~Sama prawda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2020

Zuza - opinia Polecam tą szkołę jazdy. Zajęcia teoretyczne były ciekawe, prowadzone w...
~Zuza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
836

804

wątków

do góry