NAC Nippon Auto Center

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo droga naprawa tylnych zacisków hamulcowych. wątek zamknięty Pan w serwisie zareagował szybko, zaproponował naprawę w ciągu 2 dni....
~Rysiek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

opinia klienta wątek zamknięty Od lat korzystam z usług tego warsztatu. Fachowa i kompleksowa obsługa za...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam. wątek zamknięty To moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Szybka obsluga, od razu...
~nela942
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

omiń szerokim łukiem wątek zamknięty Nadają się tylko do wymiany oleju choć i tą czynność bym nadzorował. Przez...
~zły
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Dobrzy fachowcy wątek zamknięty Polecam ten warsztat szybko rzetelnie i transparentnie
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Serwisuję tam dwa auta :) wątek zamknięty Byłem, jak każdy nowy klient "z pewną dozą nieśmiałości i niepewności" - ale...
~Adam Gdańsk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Solidny warsztat wątek zamknięty Panowie wykonali wszystkie naprawy w uzgodnionym czasie, jestem zadowolony z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Pełne zadowolenie z naprawy auta :) wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu na wymianę przegubów oraz w celu dokonania diagnozy...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Polecam - sprawdzalem auto przed zakupem. wątek zamknięty Autko sprawdzone rzetelnie i jestem zadowolony. Panowie wiedzą mniej wiecej...
~nieznamsienasamochodach.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

PROFESJONALIZM I RZETELNOŚĆ wątek zamknięty Korzystałem z usług warsztatu dwukrotnie. Pierwsza naprawa dotyczyła Nissana...
~Waldek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Toyota, drobna naprawa - elektryka wątek zamknięty Byłem po raz pierwszy. Ogólnie polecam ten serwis.Ceny bardzo uczciwe....
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Kilkakrotnie serwisowałem tu swoje samochody (japońskie) i nigdy nie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Ocena srwisu wątek zamknięty Od wielu lat serwisuje swoje kolejne samochody w w/w serwisie . Bez...
~Sławomir Łuczak
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

MISTRZOWIE !!! wątek zamknięty Po kilkumiesięcznych zmaganiach z serwisami i kilkunastoma warsztatami z...
~MARIUSZ - AVENSIS 2011
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Jakaś kpina. wątek zamknięty Pojechałem do nich w celu sprawdzenia auta przed zakupem. Panowie jak roboty...
~jebzdzidy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

ZADOWOLONY KLIENT.SERWIS GODNY POLECENIA. wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług wykonywanych w serwisie. Jako stały klient polecam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Focus zawieszenie wątek zamknięty Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Po nie całej godzinie kontakt...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Właściciel ( Pan Krzysztof ) wie co robi. Moją wiekową...
~GTI 16v
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam! Polecam serwis Pana Rozbickiego. Trafiłem tu pierwszy raz ze sporym...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Drogo i niemiło wątek zamknięty Jak bedziecie sie umawiac na wizyte to tylko do pana klimek.Nr kom.Jest...
~ZUMA
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

53

wątków

do góry