Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renowacja felg OZ wątek zamknięty Bardzo sprawnie, rzetelnie i przystępnie cenowo przeprowadzona usługa...
~Jakub Głowacki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

profesjonalizm i miła obsługa wątek zamknięty Dobra firma, niskie ceny i mili pracownicy. Dziś kupowałam opony i okazało...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Konkretna firma, niskie ceny, mili i solidni pracownicy! Szukałem kompletu...
~Mario
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

jak zawsze super wątek zamknięty Wymieniałem opony kilkakrotnie i nigdy nie miałem problemów obsługa...
~janda1980
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Super zregenerowane felgi wątek zamknięty Oddałem felgi do mojego VW do regeneracji były krzywe i podrapane jak...
~Darus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Polecam-kupno felg wątek zamknięty Zastanawiałam się nad kupnem felg do mojego auta. Przyjechałam do firmy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Przystępne ceny opon wątek zamknięty Dobra, szybka i fachowa obsługa. Dobre ceny opon. Polecam!!
~Jarosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

super zakład wątek zamknięty byłam w trzech warsztatach i nic a tu na miejscu była poprawnie sprawdzona i...
~mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Popelina wątek zamknięty Może i mają dobry warsztat jeśli chodzi o części i wymiane. Ale odnośnie...
~Maras
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Super obsługa wątek zamknięty Wymieniałem oponki w warsztacie wszystko ok polecam
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

Radze wiedziec dokładnie z czym sie jedzie wątek zamknięty i nie dać sobie wcisnąć usług których nie chcemy typu wyważanie
~Stef717
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Łukasz - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z wymiany opon z grouponem. Miła obsługa, wszystko w porządku....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry