Widok

Niskie libido i brak przyjemności ze zbliżeń

Jak to u was było - też miałyście obniżone libido i zmniejszoną ochotę na bliskość? Czy wręcz przeciwnie. Kiedy to mija - i czy mija ;/
Nie mam z kim na ten temat pogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wiem kochana co czujesz. Również przez jakiś czas zupełnie nie miałam ochoty na zbliżenia z męzem. Tak to jest jak hormony szaleją oraz organizm musi dojść do siebie. u mnie jednak stan ten utrzymywał się prawie przez rok i zastanawiałam sie juz o co chodzi. Czemu tak jest ( prze porodem uwielbiałam w końcu seks).
Pomógł środek polecony mi przez moją panią doktor. Mianowicie Libido therapy Mogę napisać,że dzięki niemu libido powróciło i obecnie potrafię cieszyć się z seksu. Możesz kupic bez recepty tak więc może warto jest spróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tam czytałam na temat tego środka. Możesz coś więcej napisać? Czy daje jakieś efekty uboczne? Ewentualnie jakiś skład? Czy jest dostępny też w sklepach stacjonarnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Stacjonarnie niesetety nie widziałam chociaz nie wykluczam,że go gdzieś nie ma. Musiałabyś sama zorientować się gdzie można dostać. Ja zamawiałam przez internet.

Efektów ubocznych na szczęście w moim przypadku nie było żadnych. W kóncu jest to ziołowy środek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Niskie libido może być też spowodowane źle dobraną antykoncepcją. koleżanka tak właśnie miała, przez rok nosiła plastry i przez cały ten czas najchętniej nie uprawiałaby seksu. Kazałam jej iść do innego lekarza, okazało się, że coś tam w wynikach było nie tak i jak zmieniła to od razu się jej poprawiło. Więc trzeba też zwrócić uwagę na stosowaną antykoncepcję, czasem wystarczy zmiana by wszystko wróciło do normy. Jesli chodzi o tabletki na libido to kiedyś brałam i pomagały ale nie jestem w stanie napisać już jaki był to środek. Na pewno warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to być, tak jak dziewczyny pisały zła dobrana antykoncepcja, ale również wpływają na to inne czynniki w tym zmęczenie. Libido therapy przez jakiś czas również brałam, mi pomagały chociaż jak czytałam w sieci to równie z tym bywa. Na niektóre dziewczyny pomaga na niektóre nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (22 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Czy zna ktoś Bioenergoterapeutę Mirosława Bojarskiego? (5 odpowiedzi)

Czy zna ktos moze tego bioenergoterapeute?Kolezanka starala sie zajsc w ciaze od kilku lat i po...

Implanty zębów (33 odpowiedzi)

Zęby to kompleks, który ciągnie się za mną od dzieciństwa, teraz chciałbym wreszcie to zmienić....

do góry