Widok

Niskie libido i brak przyjemności ze zbliżeń

Jak to u was było - też miałyście obniżone libido i zmniejszoną ochotę na bliskość? Czy wręcz przeciwnie. Kiedy to mija - i czy mija ;/
Nie mam z kim na ten temat pogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wiem kochana co czujesz. Również przez jakiś czas zupełnie nie miałam ochoty na zbliżenia z męzem. Tak to jest jak hormony szaleją oraz organizm musi dojść do siebie. u mnie jednak stan ten utrzymywał się prawie przez rok i zastanawiałam sie juz o co chodzi. Czemu tak jest ( prze porodem uwielbiałam w końcu seks).
Pomógł środek polecony mi przez moją panią doktor. Mianowicie Libido therapy Mogę napisać,że dzięki niemu libido powróciło i obecnie potrafię cieszyć się z seksu. Możesz kupic bez recepty tak więc może warto jest spróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tam czytałam na temat tego środka. Możesz coś więcej napisać? Czy daje jakieś efekty uboczne? Ewentualnie jakiś skład? Czy jest dostępny też w sklepach stacjonarnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Stacjonarnie niesetety nie widziałam chociaz nie wykluczam,że go gdzieś nie ma. Musiałabyś sama zorientować się gdzie można dostać. Ja zamawiałam przez internet.

Efektów ubocznych na szczęście w moim przypadku nie było żadnych. W kóncu jest to ziołowy środek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Niskie libido może być też spowodowane źle dobraną antykoncepcją. koleżanka tak właśnie miała, przez rok nosiła plastry i przez cały ten czas najchętniej nie uprawiałaby seksu. Kazałam jej iść do innego lekarza, okazało się, że coś tam w wynikach było nie tak i jak zmieniła to od razu się jej poprawiło. Więc trzeba też zwrócić uwagę na stosowaną antykoncepcję, czasem wystarczy zmiana by wszystko wróciło do normy. Jesli chodzi o tabletki na libido to kiedyś brałam i pomagały ale nie jestem w stanie napisać już jaki był to środek. Na pewno warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to być, tak jak dziewczyny pisały zła dobrana antykoncepcja, ale również wpływają na to inne czynniki w tym zmęczenie. Libido therapy przez jakiś czas również brałam, mi pomagały chociaż jak czytałam w sieci to równie z tym bywa. Na niektóre dziewczyny pomaga na niektóre nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry