Widok

Niższa cena = gorsza jakość?

Niestety, jestem bardzo rozczarowana usługami salonu kosmetycznego Abacosun. Wykupiłam zabieg na twarz podczas dni otwartych, co było równoznaczne z 30% rabatem. Widać, niższa cena = gorsza jakość. Wizyta trwała niecałą godzinę i pierwszy raz zdarzyło mi się, iż zabieg nie zawierał masażu twarzy. Wszystko w eksresowym tempie, gabinet dość mały i zdecydowanie nie panowała atmosfera relaksu. Zdecydowanie nie polecam!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 3
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zgadzam się , chodzę tam często mam karnet na usługi z rabatem 50% (tez z dni otwartych) i jestem mega zadowolona ,niestety prawie mi sie kończy ;( Już czekam na następne dni otwarte.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam się w 100%!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tego co pamiętam w dni otwarte były pokazowe zabiegi ,mnóstwo chętnych -ogólne szał - zabiegi były mega tanie i miały na celu pokazanie urządzeń które tam stosują.Ja chodzę polecam p Beatkę i serdecznie pozdrawiam - mega pozytywna energia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam IPL w cenie promocyjnej i jestem bardzo zadowolona, super efekty i mega profesjonalizm obsługującej p. Marzeny. Nie zgadzam się że jak cena jest niska to poziom usług spada, w moim przypadku tak nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry