Widok

Nnt. Depilacja brazylijska - gdzie w 3city?

Dziewczyny, mam pytanie czy korzystała któraś z was z usług depilacji brazylijskiej w którymś z trójmiejskich salonów urody?
Przeglądałam oferty różnych salonów kosmeytyczych, ale albo nie ma tam takiej usługi w ofercie, albo cena jest zawrotna. Poza tym fakt, że dany gabinet ma taką usługę w ofercie nie znaczy że jest w salonie robiona. A ja bym chciała trafić do specjalistki, ktora na codzien wykonuje takie zabiegi, przy której nie będę skrępowana i że nie zapłacę dwóch stów za tą przyjemność/nieprzyjemność :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
san antonio w gdyni, boczna od swietojanskiej rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Vanillia Beauty na przymorzu.Depilacja bikini glebokiego, od przodu az po sama kosc ogonowa.Bardzo dokladnie i intymnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem dyplomowaną kosmetyczką, zajmuje się również depilacją woskiem twardym i w rolce czyli całe ciało, jestem mobilna i konkurencyjna 508 282 319 Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Studio "Słoneczko" w Gdańsku-Suchaninie (p. Iza) - 35 zł :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzieki za info.
A jaka jest cena w tyn San Antonio? Maja jakaś stronkę w necie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w san antonio 35 lub 40 zl nie pamietam a stronke poszukaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lili Marlene, Gdańsk Św. Ducha, Pani Agnieszka ok 60 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a w tych gabinetach wykonuje sie depilacje woskiem czy pasta cukrowa? bylam w sopocie na paście cukrowej ale drogo 120 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pasta cukrowa? hmmm pierwsze słyszę :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w antonio woskiem.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pasta jest rewelka bo sie nie przykleja do skóry tylko do włosków, i nie wrastaja sie tak jak po wosku, boje sie isc na wosk, paste jakoś przeżylam, napiszcie jak jest po wosku jest mocno skóra podrażniona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zalezy kto i jak ci robi.Ja wyprobowalam kilka zakladow i w kazym mnie mniej lub bardziej bolalo.Z jednego wyszlam z siniakami na pachwinach!!! tuz przed wyjazdem na wakacje wiec pierwsze dni musialam lazic po plazy w szortach!W innych zaczerwienienie znikalo po kilku godzinach.Chyba to zalezy od wprawy kosmetyczek :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Gabinet kosmetyczny w Starej Oliwie. Jest super, żadnych siniaków a cen to ok 30 zł. jestem klientką od 4 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
SanAntonio bardzo polecam. Chodzę tam już chyba ze cztery lata.
Cena to 40 zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dajcie jakies namiary naten san antonio szukam w necie i nie moge nic znalesc, przynajmniej nr tel poprosze
dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszedzie mozna takowa zrobic chyba. pasta cukrowa robia w sopocie w sensual spa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam A moglabys podac konkretne namiary ? :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Oliwie nie robią depilacji brazylijskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie, ja też polecam salon Antonio. Byłam tydzień temu pierwszy raz i z czystym sumieniem POLECAM. Obsługa bardzo fajna, atmosfera sympatyczna, cena 40zł w promocji, a normalna 50zł. Wiadomo, że do fajnych taka wizyta nie należy, bo dotyczy bardzo intymnych stref, ale w Antonio jest taka miło, że stres mija po minucie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
hejka, czy posiada ktoras z was strone do san antonio? bo szukam i nie moge znalezc.:( i jesli akurat ktos tam byl, to czy moze opisac jak wyglada tam wizyta?:) planuje sie tam wybrac na depialcje i zostawic tylko maly paseczek. albo znacie koszt takiej depilacji i jak wyglada taka wizyta:) bylam wdzieczna
ddzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poproszę, jeśli to możliwe o dokładny namiar na SanAntonio:)
pozdrawiam Eskimoska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super jest w Sloneczku na suchaninie( 7min. i po krzyku ;P) teraz sie chyba nazywa Loren...wosk normalny , cukrowym nie robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
San Antonio tel. 661-01-76 (kosmetyka)

ul. Kilińskiego 8 Gdynia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej ,

Skoro p.Iza nie pracuje juz w Słoneczku , gdzie teraz mozna sie do niej umowic ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiecie czy w Lili Marlene robią depilację pastą cukrową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam u pani Izy w słoneczku :) REWELACjA ,no i cena rozsądna -30 zł .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
po depilacji uzywajcie alantan , pieknie goi podrażnienia szczególnie po pierwszym razie :) włoski nie wrastaja ,jak po 3-4 dniach od depilacji zrobi sie piling + alantan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a Pani Iza już nie pracuje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bylam w Słoneczku !
Rewelacja !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Umówiłam się do Lili Marlene na środę, drożej niż w Słoneczku ale już trudno. Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam ;) Niestety, nie używają tam pasty cukrowej tylko wosku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Lili , choc Agnieszka jest na zwolnieniu lekarskim przez najlblizsze 9 miesiecy :) jest jej kolezanka , ktora rowniez wykonuje te usługe, choc Aga jest " lepsza" moim skromnym zadniem...Niemniej jednak polecam , bardzo szybko , profeslonalnie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ,
Jestem dyplomowaną kosmetyczką. Wykonuję depilację pastą cukrową od ponad roku w tym pełne bikini brazylijskie. Pracuję w salonie na Morenie. W sprawie bliższych info zapraszam na moją stronę internetową: www.pastacukrowa.pl.tl lub numerem tel. 507735758
Pozdrawiam
Agnieszka D.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agnieszka D., czy moge prosić o cennik?
pancie@interia.pl
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ,
zapraszam na stronkę tam są najbardziej aktualne info.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
POLECAM SALON KOSMETYCZNY MM
WWW.SALONKOSMETYCZNYMM.PL
GDAŃSK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
hejka :)

a czy zna ktos strone internetowa do San Antonio? chcialabym poznac cennik :).

I jeszcze takie pytanie do Was :) wybieram sie pierwszy raz na taka depilacje od kosmetyczki, i moje pytanie brzmi, idziecie tam i mowicie, ze przyszlyscie na depilacje biki ? nie brzmi to dziwnie ?:D i jak wyglada przygotowanie i wogole w tymze salonie .
Za odpowiedzi bede wdzieczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
depilacja bikini- całościowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anka - depilacja bikini chyba może miec jakies 'stopnie' intensywności. Niektórzy depiluja częściowo (bodajże tak jak głebokie wcięcie bielizny), mozna całość i można brazylijską.

Ja mialam do czynienia z brazylijską, polecam:)

Niestety, troche boli (mialam robiony zabieg pastą cukrową), ale to podobno nic w porównaniu z woskiem :D:D

Należało mieć troche zapuszczonego piżmaka (ok 5mm) aby pasta mogła złapac włoski. Przed samym zabiegiem pani dyskretnie ulotnila się z pokoju, dostałam jednorazowe gatki (cieńszy pasek na przód, szerszy na tył) i jak juz bylam gotowa pani powróciła. I wtedy zaczęła sie zabawa:P

Ogólnie cały zabieg odbywał sie na leząco, raz czy dwa należało zmienic pozycję żeby ułatwic pani depilację dalszych partii tego rejonu:)

Robilam depilację przed wakacjami w salonie Bio Nova, cena ok 100zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
aha, na koniec pani zaaplikowała jakieś żele i lotiony na skórę, żeby się ładnie goiło i nie piekło :)

Pani była baaaaardzo miła i sympatyczna! Nie pamiętam tylko imienia :) Młoda, brunetka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Należało mieć troche zapuszczonego piżmaka".. ten piżmak chyba mnie przekonał, że można by spróbować.... :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki za odpowiedz:) hehe , moze byc smiesznie. liczylam na cene jakies 50, 60 zl, 100 to troche duzo:) by tak np co miesiac chodzic do kosmetyczki :( plus depilacja nog, to 200 zl co miesiac dawac, to troche duzy wydatek :( ale najwazniejsze zadowolenie i wiadomo komfort :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
outree a mam jeszcze pytanko :) i na jak dlugo starczyla Ci taka depilacja ? na miesiac czasu czy na ile? moje wloski niestety szybko odrastaja :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no własnie moje niestety równiez, dlatego taki zabieg starczył mi mniej więcej na miesiąc. faktycznie, troche krotko, ale pani kosmetyczka mówila, że im częsciej to sie robi, tym wolniej wloski odrastaja potem i rzadziej trzeba chodzić :)

co do nóg to jak dla mnie zbyd duży wydatek, dlatego używam depilatora. na początku był mega kosmiczny ból, ale potem okładałam sobie nogi schłodzonymi żelowymi nakładkami lub kostkami lodu przed depilacją i było okej:P

a 'piżmak' to już przyjęło sie w moim słowniczku codziennego użycia, nawet nie wiedziałam że tak napisałam :P hehe. przynajmniej wiadomo o co chodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie jest ten salon Bio Nova ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
outree widzisz, mi niestety depilacja ani woskiem w domu ani kremami nie pomaga a depilatorem po prostu nie wychodzi :( bede chyba skazana na wosk u kosmetyczki..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktos posiada strone internetowa do san antonio bo nigdzie nie moge znalezc?? albo wie w jakiej cenie jest depilacja brazylijska ?
dziekuje za odpowiedz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://salon-antonio.pl/?kosmetyka
prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piwonia, Bio Nova jest na świętojańskiej 40 w gdyni, wejdz sobie na ich stronke internetowa i oblookaj jaką maja oferte i cennik.

ja korzystałam z salonu w sopocie, ale nie wiem czy nie został przeniesiony właśnie do gdyni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za stronke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli tam sa cale nogi bikini i pachy za 120 zl , to bikini brazylijskie czy inne? czy jakie sobie kto wybierze?:)
depiluje ktoras z Was rece?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie sobie kto wybierze kosztuje 40 zloty.ja chodze na wszystko do Antonio i jestem bardzo zadowolona ,rece tez depiluje i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak depilacja brazylijska to tylko w Vanillia Beauty na Przymorzu.
Dziewczyny sa bardzo dokładne, pracują na dwóch rodzajach wosku i robą to niezwykle delikatnie.Ja trafiłam tam z ogłoszenia i już nigdzie indziej nie pójdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hynka-kącik urody, pani monika, baardzo szybko robi bikini i sprawnie wiec nawet nei ma czasu myslec ;):)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vanillia beautu na przymorzu. Depilacja wszystkich wloskow(od przodu do tylu az po sama kosc ogonowa)dokladnie i intymnie. Nr 668 148 168
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wykonuję depilację brazylijską w w swoim salonie pastą cukrową, mam dobre ceny i odpowiedni klimat i miłą obsługę, zapraszam, moja strona http://www.rozany-ogrod.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przeczytaniu Waszych opinii zdecydowałam się pójść do salonu Vanillia Beauty na gdańskim Przymorzu. Rewelacja! Nie bolało tak bardzo, jak się spodziewałam. Polecam Panią Julitę - pełen profesjonalizm i dokładność. Całość trwała tylko 25 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
samo bikini !!!!?? matko jak długo...u mnie nogi całe rece pachy i bikini max 40 minut trwa z czego najdłuzej nogi....
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam salon ExcellentQ w Gdańsku Głównym przy ul.Heweliusza 19. Więcej info na http://www.excellentq.pl lub pod numerem telefonu 58 620 73 69.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pelnym przekonaniem moge polecic salon wySPA na przymorzu - Pani Monika.
Depilacja pasąa cukrową.
Jest bardzo delikatna, dokładna a przy tym nie czuję się przy niej skrepowana.
Chętnie korzystam z jej uslug usuwając zbędne owłosienie z nóg, pach i bikini własnie. Jestem bardzo zadowolona.
Zreszta na pierwszy raz lepiej umówić się wlasnie do dobrego polecanego salonu potem włoski odrastaja juz delikatniejsze skóra/nerwy sie przyzwyczaja do dsyskomfortu podczas samego zabiegu i z kazdym kolejnym razem jest znośniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wax Studio, zajmują się głównie depilacją , również depilcją brazylijską. Do tego używaja wosków LYCON. POLECAM ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doskonały, doświadczony specjalista w dziedzinie depilacji brazylijskiej zarówno woskiem jak i pastą cukrową p. NINA, do tego też szkolenia prowadzi w tym zakresie z tego co wiem. Chodzę od lat do Niny, najdokładniejsza, najdelikatniejsza osoba jaką znam, depilacja generalnie na medal-nie ma sobie równych. Pastą cukrową to koszt ok 65zł i regularni klienci potem płacą dużo mniej!Obecnie jest w Gdyni na Władysława IV w fish spa relax.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie macie po tym zabiegu podrażnień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po depilacji pastą cukrowa nie ma się podrażnień skóry, ani po zabiegu, ani w trakcie odrastania włosów, bo pasta nie przykleja się do skóry,a włos wyrwany zgodnie z kierunkiem jego wzrostu nigdy się nie urwie i odrastając nie drażni swoją ostrą krawędzią.Ból przy depilacji pastą jest w porównaniu z woskiem bardzo niewielki,co jest dużą zaletą tej metody.
Moja strona http://www.rozany-ogrod.pl/, tam jest opis metody i cennik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny zastanawiam się nad depilacją bikini, ale laserem. Czy któraś miała? Napiszcie mi czy bardzo boli czy da się wytrzymać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma dramatu, wiosną depilowałam bikini, tak aby zdążyć przed latem (nie żaluję bo niesamowita wygoda, szczegolnie, że nie musiałam sie stresować czy w jakiejś okolicy coś mi przypadkiem nie wystaje). Jeśli miałaś wosk to wytrzymasz i laser. Laser mniej boli niż woskowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie robiłaś ten laser? No właśnie byłam na woskowaniu raz :D I już więcej nie poszłam. bo normalnie wytrzymać nie mogłam tak mnie bolało. Ale nie chciałam sobie zrobić siary i nie chciałam wychodzić w trakcie. Ogólnie dziewczyna się postarała i mnie bardzo dokładnie wydepilowała, było to faktycznie przez miesiąc wygodne ale więcej już się nie wybrałam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie masz niski próg bólowy, mnie też woskowanie bolało, ale nie tak jak piszesz. Dało się wytrzymać. ale na laser poszłam dla wygody. Tak abym nie musiała co miesiąc chodzić na woskowanie.No i wkurzał mnie czas, w którym musiałam poczekać te kilka dni, aż trochę zarosnę pomiędzy zabiegami. Depilowałam w Clinica cosmetologica w Sopocie, w krzywym domku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zapisałam się na depilację w tym miejscu :) Pełen profesjonalizm podczas wykonywania zabiegu, w każdym aspekcie. A jeśli chodzi o ból to lekko czułam jedynie przy ostatnich zabiegach. Przy pierwszym niczego. Dopiero jak zwiekszała się moc urządzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon beauty laser - fachowe podejście, nowoczesny sprzęt i rewelacyjny efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry