Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Witam. Zostalismy klientami Pana Mirka w listopadzie 2019. Zamowilismy piekne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2020

Odradzam! wątek zamknięty Odradzam zamówienie kuchni Noblia w Gdynia. Kuchnia została zamontowana z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Można dobrze wątek zamknięty Wyjechaliśmy na wakacje i zostawiliśmy klucze do naszego mieszkania. Dziś...
~Majka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Nareszcie jest wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru kuchni nobilia. Pan Mirek miał wiele...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Prezent na święta wątek zamknięty Firma Nobilia stanęła na wysokości zadania i dostarczyła kuchnię dokładnie...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Właśnie skończyli wątek zamknięty Panowie monterzy wyszli jakąś godzinę temu. Dziękuję Panu Pawłowi za...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Wszystko gra wątek zamknięty Kuchnia skończona i prezentuje się rewelacyjnie. Byłem w 3 sklepach z meblami...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Piękna kuchnia wątek zamknięty Piękna pogoda, piękne meble gotowe, pierwsze obiady ugotowane. Bardzo...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Solidni ! wątek zamknięty To już druga kuchnia od Pana Mirosława, super , bez problemów i przede...
~Kotłowscy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam salon mebli kuchennych „Kuchnie marzeń”. Fachowa obsługa,...
~Janina W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2014

SUPER MEBLE wątek zamknięty Do salonu Pana Mirka trafiłem z polecenia znajomych którzy bardzo zachwalali...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

opinia klienta wątek zamknięty Witam wszystkich poszukujących pomocy. Mogę z czystym sumieniem polecić...
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2013

polecam wątek zamknięty Co mogę powiedzieć … Meble najwyższej jakości z rozsądną cenę,...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

meble kuchenne NOBILIA wątek zamknięty profesjonalna obsługa, dobrze wymyślony projekt i montaż mebli bez zarzutu;...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2013

ZACHWYCONA wątek zamknięty Na meble nobilia natrafiłam czytając pozytywne opinie w internecie....
~Kasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Zakupiłem kuchnię firmy atlas, jakość rewelacyjna, bardzo profesjonalny montaż
~Adam.G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Jakość mebli zachwyca wątek zamknięty Dobry kontakt, dbałość o klienta, projekt z uwzględnieniem naszych oczekiwań,...
~Mariusz T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

SUPER !!!! wątek zamknięty Polecam salon w Gdańsku. Pan Mirek jest profesjonalistą, który zadbał o...
~Ew@
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa, wiele praktycznych porad przy projekcie kuchni...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Wysoka jakość wykonania i profesjonalna obsługa w salonie wątek zamknięty Jestem szczęśliwym posiadaczem kompleksowej zabudowy kuchennej od kilkunastu...
~Dominik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

31

wątków

do góry