Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan Borzęcki - opinia Gorąco polecam usługi agencji Noble Nieruchomości, a zwłaszcza współpracę z...
~Jan Borzęcki
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Krystyna - opinia Współpraca z Panem Piotrem z Noble Nieruchomości okazała się strzałem w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Paulina - opinia Pan Piotr pomógł mi wybrać dom marzeń, współpraca układała się znakomicie-...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Ewa Andrzejewska - opinia Współpraca z Panią Izabelą z Noble Nieruchomości była profesjonalna, rzetelna...
~Ewa Andrzejewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Jerzy - opinia Polecam Panią Izę z Noble Nieruchomości za profesjonalne podejście i...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Kasia - opinia Polecam firmę Noble Nieruchomości. Współpraca z Panem Piotrem to sama...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Izabela - opinia Polecam współpracę z Panią Joanną z Noble Nieruchomości. Pani Asia...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Karolina - opinia Miałam okazję współpracować z Panią Joanną Soboń przy wynajmie mojego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Paulina&Rafał - opinia Jako, że w sieci nic nie ginie to i niech nasz komentarz pójdzie w świat pod...
~Paulina&Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Izabela Wołosiak - opinia Przy współpracy z biurem Noble Nieruchomości sprzedawaliśmy obiekt...
~Izabela Wołosiak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Współpraca z Noble to czysta przyjemność. Pan Piotr rzetelnie i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

joana - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo współpracę z biurem Noble Nieruchomości, profesjonalne...
~joana
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Wanda S. - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i sprawna obsługa. Polecam. Pan Piotr przez cały czas do...
~Wanda S.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Ewelina Minota - opinia wątek zamknięty Szybka sprawna i kompetentna, Pani Joanna z wielkim zaangażowaniem pomaga...
~Ewelina Minota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i sprawnej obsługi. Wszystko...
~Janusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

L. F. - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt. Polecam
~L. F.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Kacper B - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i pomimo problemów ze sprzedażą mieszkania we wszystkim...
~Kacper B
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsluga . Skutecznosc w dzialaniu . Informacje o przebiegu...
~Marcin
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Anna Angelo Pisano - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalni Szybcy i skuteczni A przede wszystkim cierpliwi Oboje z...
~Anna Angelo Pisano
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Przez prawie rok próbowałem samodzielnie sprzedać duży lokal...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry