Widok
Nocny do Banina
Czy ktoś w ostatnim czasie interesował się sprawą nocnego autobusu do Banina? Nie ukrywam, że jego brak jest bardzo problemowy. Banino nie jest już typową wsią więc taki autobus chociażby dwa razy w nocy jest potrzebny. Wie ktoś czy autobusy Albatros w ktorych byla mowa w poprzednim watku będą jeździły w nocy?