Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pracuja tam ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o swojej pracy!!! wątek zamknięty stanowczo odradzam!!! pojechałam na przegląd klimatyzacji ponieważ przy...
~magda
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

całkowita porażka wątek zamknięty Nie polecam. Do serwisu wybrałam się pierwszy raz i mogę powiedzieć, iż był...
~...
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

nie polecam wątek zamknięty dzwonie od rana i dodzwonic sie nie moge ... chyba klada ... na klijenta za...
~d
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2009

odradzam! wątek zamknięty Firma oszukuje klienta sloganem:"montaz opon gratis",gdyz nie dodaje ze za...
~Janusz
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Kierownictwo Norauto - jak się nie podoba było trzeba jechać gdzie indziej. wątek zamknięty Ceny podawane przed usługą mają się nijak do faktycznej ceny. Cena usługi...
~Maciej
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2010

najgorszy warsztat w Trójmieście wątek zamknięty Pomimo tego że już raz miałem nieprzyjemność skorzystania z ich wątpliwej...
~kierowca Skody
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

masakra wątek zamknięty Obsługa naburmuszona i niekompetentna. Mój produkt zgłoszony i zabrany przez...
~miki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

Były pracownik Norauto wątek zamknięty Witam Na wstępie pozdr kierownika :) (porażka) To co sie dzieje w Norauto...
~Były pracownik Norauto
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

odradzam wszystkim!! wątek zamknięty wczoraj byłem tam pierwszy i ostatni raz!! mieli wymienić mi linkę hamulca...
~sid
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

69

wątków

do góry