Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie negatyw! Na trasie okazało się, że przepaliła mi się żarówka...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Wymiana kół z oponami letnimi Opel Meriva B wątek zamknięty Przyjechałem na wymianę kół z oponami letnimi wraz z regulacją czujników...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2019

Wymiana opon i próba wymiana szpilek - beznadzieja wątek zamknięty Panowie chyba dopiero uczą się na tym warsztacie wykonywać swoją robotę,...
~Pawel C.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Czuje sie oszukany wątek zamknięty Zepsuly mi sie wycieraczki, przyjechalem umowic sie na sprawdzenie i...
~Maciej
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

polecam wątek zamknięty Od momentu otwarcia Norauta jeżdżę do nich, i nigdy się nie zawiodłam ....
~katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Chamstwo i opóźnienia. Nie ma mowy na takie traktowanie klienta. Nie polecam....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Wymiana opon na zimę, szybki termin, konkretna godzina, miła obsłu i...
~Ja m
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

wymiana tarcz wątek zamknięty Ja nie mogę złego słowa powiedzieć, załatwione szybko i sprawnie.
~A. Sobczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

alternattor... wątek zamknięty Jadąc nad morze mialem kryzysowa sytuacje z moim samochodem , dokładniej padł...
~urlopowicz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

NIE POLECAMY ! wątek zamknięty Zostaly zamowione !!! I nalozone opony ktore sa nielegalne dla mojego...
~Byli klienci
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Ceny jak z KOSMOSU!!! OBsługa beznadziejna!!! wątek zamknięty Jedna WIELKA PORAŻKA, personel to amatorzy z łapanki ulicznej, zero...
~GP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Naprawa przebitej opony wątek zamknięty Zostawiłem dzisiaj rano samochód z przebitą oponą oraz użytym zestawem...
~LB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Jakosc sprzetu fatalna wątek zamknięty Kupilem TV z dvd na zaglowki do samochodu za 300zl.Po 2 godzinach przestal...
~Igor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 grudnia 2016

wymiana akumulatora wątek zamknięty Pracownik źle doradził wybór akumulatora, specjalnie spytałem się czy aby na...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Dno! wątek zamknięty Totalnie nie polecam firmy. Zamawiam u nich osobiscie opony firmy nokian, bo...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Przyjechałam tylko na wymianę paska wieloklinowego. Gdy wyjechałam z...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

wymiana paska octavia 1.9 tdi wątek zamknięty Szybko. Nie mila obsluga. Po wymianie paska po 2 km auto zaczelo szarpac i...
~groszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Pomoc w drodze wątek zamknięty W trasie z Lublina do Gdańska zagotowało się auto. Była godz. 16. Podjechałam...
~Andrea987
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Opony wątek zamknięty Zakup wymiana geometria. Super sprawnie
~Witold
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Wymiana oleju - porażka i olewactwo wątek zamknięty Chciałem wymienić olej, swoje materiały filtr i olej 4l plus 1l ( do silnika...
~Sławek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

69

wątków

do góry