Nord Optyk

Salony optyczne

Gdynia, Gniewska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Z usług salonu korzystam już kolejny raz i zawsze wychodzę bardzo zadowolony...
~Miro
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Bardzo zadowolony klient wątek zamknięty Moje pierwsze okulary bardzo uprzejmie i profesjonalnie zostały dobrane...
~krysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Optyk bardzo sympatyczny i profesjonalny, zarówno w zakresie badania wzroku...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Badanie przeprowadzone profesjonalnie, fajny wybór oprawek, a przede...
~Danusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

super wątek zamknięty miła i sprawna obsługa oraz duży wybór naprawdę ładnych oprawek. polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

mi pasuje wątek zamknięty wzrok zbadany okulary dobrane - głowa nie boli - szkoda tylko że taki mały...
~vvons
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Pełny profesjonalizm. Moja mama na nowo uwierzyła w fachowców. Zarówno dla...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Fachowiec wątek zamknięty Po krótkiej rozmowie, można stwierdzić, że mamy przed sobą fachowca w tej...
~Wicek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Solidnie i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Warto polecić
~Roza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Tak powinno być wszędzie wątek zamknięty Cóż, miło oceniać fachowca, miło być fachowo obsłużonym. Fajnie, że są takie...
~sajgon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Godny polecenia wątek zamknięty Razem z córką i mężem korzystamy od 2 lat z fachowej pomocy Nord Optyk....
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Facet potrafi zrobić rzeczy indywidualne, np. okulary do jazdy na motocyklu...
~Anol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Przyjemna firma wątek zamknięty Jestem klientem tego optyka już od 2 lat . Bardzo pomocny i cierpliwy Pan ,...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Super, pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Serdecznie polecam. Miła obsługa, profesjonalizm i przystępne ceny
~Voitass
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

najbardziej pomocny i kompetentny optyk w trójmieście wątek zamknięty jednym słowem Profeska a do tego jeszcze miła atmosfera i co najważniejsze w...
~Wilczek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Wspaniały zakład optyczny, gorąco polecam wątek zamknięty Z usług Pana Macieja korzystałem już kilkakrotnie. Wspaniały sprzęt służący...
~M@rek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Jestem mega zadowolony wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, duży wybór oprawek. Naprawdę...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

mogę polecić wątek zamknięty byłam w salonie 2 dni temu i po wielu przejściach z różnymi salonami polecam....
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry