NordGlass

Szyby samochodowe

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wymiana szyby. wątek zamknięty W kwietniu 2018 pękła szyba przednia w moim Hyundaiu ix20. Ubezpieczyciel...
~Marek S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Nie polecam wątek zamknięty Usługa wykonana nieprawidłowo, reklamacja odrzucona. To nie fachowcy - dramat!
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Gwarancja na szyby to ściema wątek zamknięty Może i wymiana szybka. Ale czy dobra. Hmm po pół roku od wymiany szyba...
~ii
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej firmy z powodu ich zachowania w sytuacji kiedy klient chce...
~JacekGda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 grudnia 2016

bardzo słaba jakość szyb wątek zamknięty Szyba przednia po roku użytkowania ma więcej rys niż oryginalna po 7 latach....
~MJ23
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2014

ubytek w szybie wątek zamknięty wypełnialem u nich ubytek w szybie, zrobione to jest profesjonalnie, nie...
~radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

szybka wątek zamknięty Polecam firmę szyba profesjonalnie wymieniona
~tomas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Pęknięcie nowej szyby wątek zamknięty W nowej szybie po 17dniach powstała 1 rysa pęknięcia Złożyłem reklamacje...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Wymiana szyby w samochodzie wątek zamknięty Wymieniłem u nich szybę w swoim samochodzie, szykowałem się na większy...
~Longwell
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Porażka wątek zamknięty Totalna lipa, najpierw długi czas dostawy, póxniej odkrywają że dostarczyć...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Wymiana szyby citroen c5 wątek zamknięty Wymiana z polisy pzu, jakosciowo szyba solaryczna ok, czujniki deszczu i...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Amatorzy wątek zamknięty Nie ma chyba prostszych w obsłudze szyb i okien jak w starej Nysie. Pan...
~Nysa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Ocena pozytywna wątek zamknięty Tak jak w tytule, moja ocena jest pozytywna. Mają dobrą jakość usługi, szybko...
~Cwał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Wymiana szyby przedniej wątek zamknięty Po wymianie szyby przedniej w Hondzie Civic VI 5D nalepka kontrolna do...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Drogo - 150zł Nie polecam, nie otrzymałem gwaracji, powiedzieli ze jak...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Polecam firmę! wątek zamknięty Polecam firmę. Szybko i sprawnie wymienili moją przednią szybę, która uległa...
~Jace
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

nordglass ok wątek zamknięty jak coś z szybą to warto podjechać do NordGlass ja miałem opory z moim autem...
~sabb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Polecam firmę! wątek zamknięty Polecam usługi tego zakładu. Szybko i profesjonalnie wymienili moją szybę,...
~Adam88
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Odradzam wątek zamknięty Odprysk zrobiony szybko, niestety po pierwszych zimniejszych porankach szyba...
~Mag
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry