Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nordcoop-NIE wątek zamknięty Niestety,obietnice składane przez tego dewelopera,mają się nijak do...
~Krokusowiec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

wybierzcie lepiej wiekszego, niz tego wątek zamknięty Po sprzedazy mieszkania tragiczny kontakt. Jesli cos zle dziala to tlumacza...
~załamana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

developer na ocenę mierną wątek zamknięty Witam, Pomimo że mieszkanie ładne i przestronne to jest pewne ale. Trzeba...
~krokusowiec
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Słabo wątek zamknięty Słabo Nie jest to to co obiecywali jak sie interesowałem mieszkaniem. Szkoda...
~Hokojowiec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie na Osiedlu Krokusowym i szczerze polecam NORDCOOP....
~Mieszkanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

słabo wątek zamknięty Witam Kupilismy w Nordcoop mieszkanie , od oddania mieszkania ciagle co ś...
~Janusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Kupiłam rok temu mieszkanie. Jestem zadowolona. Wiadomo, że w każdym nowym...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 września 2009

przestrzen itd obietnice wątek zamknięty Zgadzam sie z tymi poprzednikami. Nordcoop na początku tak OK wygląda,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

straszny deweloper wątek zamknięty PO 1 DO TEJ PORY NIE MA NAWET PLACU ZABAW DLA DZIECI (juz ponas rok stoji 1...
~Darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

NIE POLECAM wątek zamknięty Duże opóźnienie w oddaniu mieszkania. Ciągła walka o to aby poprawili...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

Przemek R - opinia wątek zamknięty Co do dewelopera to słaby robią wszystko byle szybko oddać i kłopot z głowy a...
~Przemek R
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 maja 2008

Moja opinia :) wątek zamknięty Bardzo pozytywna firma - wszystko zalatwia ok nie ma problemów, sympatyczna...
~Jacek Borysiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Polecam!!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, miło szybko i na temat:) Fachowość i rzetelność ...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Piotr - opinia wątek zamknięty Odwiedziłem wielu deweloperów budujących domy. Kupiłem w Nordcoop.Do tej pory...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

zadowolona wątek zamknięty Odebralam mieszkanie calkiem niedawno...I jestem zadowolony. bez usterek,...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 maja 2008

Ewka - opinia wątek zamknięty generalnie jestem zadowolona, troche czekałam na poprawę usterek ale za to...
~Ewka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2008

gl - opinia wątek zamknięty Tragedia w domu wilgoc a wykonczenie mieszkania pozostawia do zyczenia!...
~gl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 maja 2008

nie polecam wątek zamknięty lepiej poszukac cos lepszego,słabe wykonanie i o poprawki ciezko itd. nie...
~ada
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM TEGO DEWELOPERA JAK JUZ SIE WPADNIE W ICH SZPONY TO SIE ZACZYNA,...
~AREK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 maja 2008

nagorszy deweloper,szkoda nerwow i kasy wątek zamknięty wszystko na szybko odpierdziel a i tak opozninone i o poprawki wielka...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry