Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skakanka - opinia wątek zamknięty Panowie kiedyś montowali mi alarm w starym mieszkaniu. Obecnie zakończyli...
~Skakanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Darek - opinia wątek zamknięty Firmę Norel cechuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Usługi wykonuje...
~Darek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Patryk Buszyński - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy usługi firmy NOREL każdemu!
~Patryk Buszyński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Profesjonalnia firma! Zamontowany alarm działa bez zarzutu. Do tego połączyli...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Dom jak z bajki wątek zamknięty Panowie doradzili i pomogli z dopasowanie systemu do moich oczekiwać. Jestem...
~Norbert Elaszowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo dobra firma. Jakość usług taka jak u wszystkich, ale za to zawsze...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Poproszony o wyrażenie opinii z czystym sumieniem daję 100% pozytyw....
~Tomasz Zdanowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Wszystko działa, profesjonalna obsługa
~Janek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

System Kontroli Dostępu ROGER oraz monitornig wątek zamknięty Wystarczył jeden telefon ! Profesjonalne podejście, praca wykonana zgodnie z...
~Krzystof Wasilewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Superfirma! wątek zamknięty Polecam i pozdrawiam!
~XwR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Zabezpieczenie obiektu wątek zamknięty Firma wykonała u nas zabezpieczenie hali magazynowej i części biurowej....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Zadowolony wątek zamknięty Naprawdę fajny kontakt, nie zostawili mnie z jedną ofertą i koniec....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry