Notariusz

Kancelarie notarialne Mediacje

Gdynia, Władysława IV 17/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna J - ocena Profesjonalna i kompleksowa pomoc. Usługi notarialne na naprawdę wysokim...
~Joanna J
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Anna P. - opinia Obsługa kancelarii szalenie pomocna i co najważniejsze niezwykle kompetentna....
~Anna P.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Agnieszka - opinia Pełen profesjonalizm w bardzo przyjaznej atmosferze pomimo ważnych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

Patrycja Kita - opinia Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Przemiła Pani Notariusz jak i cały...
~Patrycja Kita
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Malwina - opinia Jestem bardzo zadowlona z usług Pani Notariusz. Profesjonalizm w pełnej krasie.
~Malwina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Kamila - opinia Po raz kolejny usługa wykonana z należytą starannością. Szybko,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Alina Myszkowska - opinia Profesjonalne podejście do każdej sprawy. Znana i polecana kancelaria...
~Alina Myszkowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Aniela Popławska - opinia Uzyskałam bardzo dużą pomoc dowiadując się o wielu ważnych czynnikach...
~Aniela Popławska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Anna Korzeń - opinia Notariusz wkłada mnóstwo serca w swoją pracę więc można powiedzieć, że jest...
~Anna Korzeń
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Julia Krawczyk - opinia Pełen profesjonalizm. Jeżeli szukasz dobrego notariusza w Gdyni to z całą...
~Julia Krawczyk
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Agnieszka Jakubowska - opinia Bardzo fachowa i profesjonalna kancelaria notarialna. Doświadczyliśmy pełnego...
~Agnieszka Jakubowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Wioletta Duda - opinia Bardzo konkretna i rzeczowa Pani Notariusz. Odpowiedzi na pytania i...
~Wioletta Duda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 maja 2023

Renata Kopacz - opinia Pełen profesjonalizm. Z tej kancelarii korzystałam trzykrotnie i zawsze...
~Renata Kopacz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Ela - opinia Kancelaria notarialna godna polecenia! Fachowa obsługa sprawy, świetne...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Krzysztof - opinia Bardzo dobry kontakt z Kancelarią. Pani Notariusz jak i pracownicy uprzejmi,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Bardzo polecam . Pani Notariusz sympatyczna i kompetentna ,czynności wykonane...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Bartosz J. - opinia W pełni polecam usługi Pani Agnieszki. Korzystałem z usług kilkukrotnie -...
~Bartosz J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Marta - opinia Korzystałam z usług 3 razy , za każdym razem przemiło , szybko i bezpiecznie....
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Anna A. - opinia Z całego serca polecam przemiłą Panią Notariusz Agnieszkę Dawindziak. Zanim...
~Anna A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Edyta - opinia Miła obsługa, wszystko i na czas. Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi, a...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry