Bartosz Pilarczyk

Kancelarie notarialne

Sopot, al. Niepodległości 723

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług kancelarii kilkukrotnie. Za każdym razem Pan Notariusz...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty Podpisanie trudnego aktu przebiegło w przyjaznej atmosferze. Notariusz...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Profesjonalna kancelaria wątek zamknięty Rzeczowy, kompetentny notariusz. Potrafił wytłumaczyć "ludzkim" językiem...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty Notariusz sprawia wrazenie jakby sie gdzies spieszyl, klient czuje, ze nie...
~MILA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Konkretnie i rzeczowo wątek zamknięty Do notariusza trafiłam z polecenia znajomych i jestem pewna, że do żadnego...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Taki sobie miły, dowcipny ale wydaje się być miejscami trochę zakręcony wątek zamknięty Grafik mu się nie dopina. Chyba próbuje za dużo za szybko. Nie wiem czy...
~buma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Nie polecam. Pan notariusz TOTALNIE nie liczy się z czasem klientów. wątek zamknięty Umówiona byłam na godzinę 10:00, do gabinetu zaproszono mnie o 10:40. Przez...
~Ada
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Wiedza, terminy , profesjonalizm wątek zamknięty Jest to notariusz godny polecenia dlatego tutuaj zamieszczam moja opinię
~Przedsiębiorca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Super! wątek zamknięty Bardzo profesjonalny i nie mniej sympatyczny notariusz. Poświęcił mi naprawdę...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Pelny profesjonalizm, wiedza poparta osobowością wątek zamknięty Jest to Notariusz , którego mogę polecić z czystym sumieniem, prowadząc...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Bez zbędnego obwijania: wątek zamknięty naprawdę szybko, sprawnie, co do ceny dla mojej osoby to do poświęconego...
~harry
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Notariusz godny polecenia!! wątek zamknięty Bardzo dobry merytorycznie notariusz.Polecam! Dogodne terminy.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry