Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła bezpłatna - Warto! wątek zamknięty Szkoła jest bezpłatna, problemy mogą mieć jedynie Ci, co zapisali się dla...
~Magda
19

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Żenada wątek zamknięty Tyle w temacie.
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczni nauczyciele, cena w porządku, ogólnie polecam to miejsce!
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Mi się podoba :) wątek zamknięty Mi się podoba, jak chcesz się czegoś nauczyć to się nauczysz :)
~nati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Jestem zadowolona wątek zamknięty Skończyłam w tym roku kierunek roczny asystent nauczyciela przedszkola....
~wesolamina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

NOVA CENTRUM EDUKACYJNE POZNAŃ wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły w Poznaniu i zdecydowanie nie polecam!! Straszna...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Kurs wątek zamknięty Bylam na kursie intensywnej grafiki komputerowej I stopnia który polecam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Liceum dla dorosłych w Olsztynie POLECAM!!! wątek zamknięty Ja jestem już na V semestrze LO. Teraz będę podchodził do matury i polecam...
~Ja uczeń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

witam.. wątek zamknięty nowa słuchaczka kierunek dietetyka miasto Gdynia czy znajde tu słuchaczy z...
~izka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Mam mieszane uczucia odnośnie szkoły wątek zamknięty Same zajęcia (technik usług kosmetycznych) prowadzone pod względem...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Oszuści? wątek zamknięty Też jestem rozczarowana. Niby wpisowe za darmo przy wpłacie za cały rok a jak...
~aniemówiłam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Dobry poziom nauczania wątek zamknięty Polecam Nova centrum edukacyjne ze względu na poziom ich nauczania i...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam naukę w Nova centrum edukacyjne. Już nie będę pisała o organizacji,...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

kierunki stomatologiczne POLECAM!!! wątek zamknięty Skończyłam asystentkę stomatologiczną byłam zadowolona zapisałam się nawet...
~Agas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem tegorocznym absolwentem LO. Jak dla mnie było ok.zdałem z dobrymi...
~OLEK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Moje zdanie wątek zamknięty Witam, chcialem podzielić się opinią na temat szkoły. W chiwili obecnej...
~Michal90
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Nie! polecam. wątek zamknięty Zapisałem się pod koniec stycznia do szkoły policealnej na kierunek:...
~terrence
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

!!! wątek zamknięty To nie jest szkoła. Nie można nazwać tego szkołą. Zwykli oszuści którzy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Asystentka - opinia wątek zamknięty Witam zapisałam się do tej szkoły na asystentke stomatologiczna rok temu...
~Asystentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

kurs kadrowo - płacowy wątek zamknięty Jakiś czas temu, uczęszczałam na kurs kadrowo-płacowy. Jestem zadowolona....
~a.n.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry