Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariola R - opinia Polecam !!!pełen profesjonalizm , napewno nieraz jeszcze odwiedzę ten salon !!!
~Mariola R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Beata - opinia Bardzo polecam salon .. Aga naprawdę kompetentna kobieta umie doradzić , robi...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Hanna - opinia Super obsługa. Pani Aga bardzo miła, doradzi profesjonalnie.
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Sara - opinia Z usług Pani Agnieszki korzystam już pare lat i jestem bardzo zadowolona.
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Alicja - opinia Jeśli chodzi o usta to tylko do Pani Agi mega się obawiałam bo powiększałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Siivaa - opinia Pełen profesjonalizm. Wiedza, estetyka i dbanie o klienta na najwyższym...
~Siivaa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Mistrzyni świata we fryzjerstwie / Iwona Ostrowska - opinia Niesamowita wiedza i doświadczenie . Naprawiła moją buzie , po źle wykonanych...
~Mistrzyni świata we fryzjerstwie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Hania - opinia Pełen profesjonalizm. Salon piękny i czyściutki. Jeżeli jesteście...
~Hania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Iwona. P. - opinia Chciałam się podzielić moimi spostrzeżenimi. Pani Agnieszka, nie tylko jest...
~Iwona. P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Magda Kleina - opinia Mnialam przyjemnosc powiekszac i modelowac usta u pani Agnieszki .Moje usta...
~Magda Kleina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Wiolka - opinia Pani Agnieszka , pełen profesjonalizm , doskonała znajomość meandrów...
~Wiolka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Ewa - opinia Jak usta to u pani Agnieszki jestem zakochana w swoich dawno nie miałam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Wwa - opinia Byłam u pani Agnieszki na ustach i są piękne bardzo dziękuje za miła i...
~Wwa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Zofia - opinia Pełen profesjonalizm wykonanych usług przez p.Agnieszke, twarz rozświetlona,...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Marzena - opinia Polecam ten salon z czystym sumieniem. Robiłam usta I całą volumetrie twarzy....
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Monia - opinia Pani Agnieszka profesjonalistką w każdym caluKorzystam od lat z jej usług i...
~Monia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Karina - opinia Bardzo bardzo zadowolona .. powiem inaczej - te rece czynia cuda- Bardzo...
~Karina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Joanna - opinia Gorąco polecam. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta....
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Iwona - opinia Pani Agnieszka to nie tylko profesjonalistka , specjalistka i fachowiec ale...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

mariola - opinia Korzystam od kilku lat z usług salonu Novello. Zawsze wychodzę zadowolona....
~mariola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry