Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - ocena Moje życzenia i zadania dla Noveo zawsze są niestandardowe a za każdym razem...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Marta Falba - opinia 11 lat temu szukałam firmy , która zrobi mi stronę internetową, po wielu...
~Marta Falba
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

EMKO Nadolscy s.j. - opinia Z firmą NOVEO współpracujemy od ponad 15 lat. Przez ten okres korzystaliśmy...
~EMKO Nadolscy s.j.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Motus Foundation - opinia Fundacja Motus zleciła firmie Noveo wdrożenie na naszą stronę internetową...
~Motus Foundation
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsi w swojej branży!!! polecam firmę Noveo - niezawodni,...
~Ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

AVAL-consult adwokaci i Radcy Prawni Sp. p. - opinia wątek zamknięty Usługi na najwyższym poziomie. Co najważniejsze, terminowo, dyspozycyjnie w...
~AVAL-consult adwokaci i Radcy Pr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Krzysztof Dębski - opinia wątek zamknięty Noveo Interactive wykonało dla Gdańskiego Ośrodka Sportu stronę do promocji i...
~Krzysztof Dębski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

PTWM Oddział w Gdańsku - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej strony internetowej. Firma Noveo...
~PTWM Oddział w Gdańsku
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Maciej Kniter - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Noveo od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z realizacji...
~Maciej Kniter
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

AION sp. z o.o sp. k. - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z firmą noveo. panowie wykazali się dużym profesjonalizmem...
~AION sp. z o.o sp. k.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Malwina M - opinia wątek zamknięty Firma p. Łukasza projektowała mi od podstaw nowa stronę www. Należę raczej...
~Malwina M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Robert Rojkowski na zdRRowJe.pl - opinia wątek zamknięty Strona na zdRRowJe.pl została zaprojektowana od początku do końca przez firmę...
~Robert Rojkowski na zdRRowJe.pl
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 czerwca 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Współpraca z firmą Noveo Interactive przebiegła bardzo dobrze. Jesteśmy...
~Karol
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

pliszka inżyniering Przeciwpożarowy - opinia wątek zamknięty Agencji Kreatywnej noveo interactive powierzyliśmy zadanie realizacji nowej...
~pliszka inżyniering Przeciwpożar
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Agencja warta polecenia i najwyższych ocen wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Noveo jako profesjonalną firmę. Współpraca...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Najlepszy wątek zamknięty Pragnę podziękować panu Owerczukowi za fantastyczny projekt mojej strony....
~Aron Basir
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

Akademia Redukcji Stresu wątek zamknięty Wielu moich znajomych jest zachwyconych stron, którą dla mnie wykonała firma...
~Paweł Gutral
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Strona Hotelu Orle wątek zamknięty Z firmą Noveo Interactive mieliśmy okazję współpracować już kilkakrotnie przy...
~Grzegorz Ożarowski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Solidna firma projektująca strony www wątek zamknięty Profesjonalne i rzeczowe podejście do pracy nad projektem. Wszystkie...
~Mario
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Super firma, godna polecenia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jakość wykonania usługi również...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry