Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - ocena I do not recommend it, unpleasant atmosphere in the office, waste of time,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Tomasz - opinia Niedawno zmieniłem klinikę na NovumDent i jestem bardzo zadowolony z usług....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Sandra - opinia wątek zamknięty Po wizycie u Pani doktor czułam, że zostały mi udzielone wszystkie...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Super! wątek zamknięty Świetni i przemili lekarze, uśmiechnięte Panie na recepcji i w gabinecie. Dr...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Zaczynając od rejestracji po wykonywane...
~Krzysztof40
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Nie polecam! Doktor Marzanna dolicza sobie co rusz koszta, z kwoty...
~Racjaa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Polecam! :) wątek zamknięty Przemiły personel, świetna atmosfera. Zawsze bałam się dentysty, a na fotelu...
~Pacjentka :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Gabinet mega przyjemny i personel pomocniczy również. A sama Pani Dr Zadrożna...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Sympatyczna atmosfera, profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta....
~Michał H.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Ocena pacjenta wątek zamknięty Mimo tego, że wizyta w gabinecie stomatologicznym nie należy zazwyczaj ani do...
~Krystyna Wasińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

godne polecenia wątek zamknięty Witam, Korzystam z uslug stomatologicznych Dr Violetty Zadroznej od kilku...
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Najlepszy zespół stomatologów w Trójmieście wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem wraz z rodziną z usług stomatologów w NOVUMDENT i za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Wiele razy korzystałam z usług Novum Dent - w tym wybielanie zębów- które...
~Weronika Król
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor Zadrożnej. Pani doktor jest...
~pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

POLECAM KAŻDEMU POTRZEBUJĄCEJ POMOCY SPECJALISTY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA! wątek zamknięty NIE SPOTKAŁAM WCZEŚNIEJ TAK PROFESJONALNEGO FACHOWCA A PRZY TYM WSPANIAŁEGO,...
~DONATKA STAŁA PACJENTKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt...
~zadowolona pacjntka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Podpis wątek zamknięty Pani doktor to swietny profesjonalista, do kazdego pacjeta podchodzi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

znakomita opieka medyczna wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z usług Centrum Stomatologicznego i jestem bardzo...
~MK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

nie poolecam bo pląby wypadają po 3 tygodniach wątek zamknięty nie polecam bo plomby wypadają po 3 tygodniach. z jednego zęba plomba 2x...
~pomidor
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2010

fantastyczny gabinet :) wątek zamknięty Mila atmosfera, profesjonalny zespol, wysoki standard uslug: nic dodac, nic...
~stala pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

28

wątków

do góry