Widok

Nowa Kadencja - Nowa Gmina?

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają nam Wójta typowo rolnicze wioski po paręset mieszkańców? Gdzie Kalkowski ma duże poparcie bo nie mają oni zbyt wielkich wymagań. Bojano to zupełnie inny charakter miejscowości i mamy inne potrzeby co do zarządzania miejscowością. Niestety bez podziału administracyjnego będziemy tkwić w letargu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dzisiejszy spot na gminie szemud to jest obrzydliwe jak wojt lansuje sie z nasza Soltys. Smierdzi mi to z daleka jakims ukladem i nie tego sie spodziewalem po Pani Soltys, ktora tak deklarowala niezaleznosc i nie popieranie zadnego z kandydatow, a tu oglaszanie tryiumfu wojta. Obrzydliwe i mam nadzieje ze da do myslenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

I widac jak profil gminny jest narzedziem reklamy indywidualnej wojta, jego kampanii. A to wszystko w obliczu prawa, bo przeciez jest wojtem i pokazuje co sie w gminie dzieje, jak niektorzy sadza. Tyle ze ostatnimi czasy nagminnie i perfidnie jest to jego reklama za pieniadze gminne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żenada, pewnie ugrupowanko religijne z Bojana sprzedało się Wójtowi za ułożenie płyt jomb i patronat nad jakimś festiwalem religijnym w Hali. A to wszystko nie dla dobra Bojana a dla realizacji prywatnych interesów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest jak jest. Trudno. Pani Sołtys wie co robi. A odnośnie reklamy.... a czy forum Bojano to nie narzędzie reklamy radnej Antosik...nie ma dnia żeby tam czegoś nie umieszczalała. Sama pisała do kandydatow zeby sie wstrzymali z publikacjami a tu taka hipokryzja... .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co takiego wrzuca Pani Antosik? Informacje urzędowe albo wydarzenia z Bojana. Rzeczywiście, agitacja pełna parą XD Każdy może takie treści na grupę wrzucać, tylko nikomu się nie chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jej twarz ukazuje się w kazdym wpisie na iko ce. A wiadomo to druga twarz pana Pawła Dołkowskiego vel developer PiS, król lewoskrętu, chryzantema złocista...
Parafrazując Twoja wypowiedź można powiedziedzieć że Wójt tylko informacyjne filmiki kręci bo nikomu sie chce.... Powtarzam czysta hipokryzja. Próba obrony jest daremna...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Układy są niebezpieczni dla demokracji i równości praw. Wyłudzone za zgodą "poddanych chłopów" - radnych zwrotu kosztów kształcenia w celu uzyskania dyplomu MBA ( czy to w Colegium Tymanum?" jest perfidnym oszustwem swoich wyborców, to nasze pieniądze( podobno około 47 tyś. zl) i nie na taki cel płacimy podatki. Nie wiem jakim wójtem będzie p. Dołkowski ale dotychczasowy powinien trafić na banicję z torbą na plecach..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Droga Jago, ale jestes w bledzie i piszesz nieprawdę czyli kłamstwo. Obecny wójt skorzystał i miał prawo do dofinansowania na doszkolenie pracownicze miał do tego prawo i nie na lewym uniwerku jak sugerujesz. W przypadku pana Pawła który wg pracowników Renk kończy tam karierę jest złożone zawiadominie do prokuratury w sprawie nadużyć finansowych. Pani posłanka Agnieszka Pomaska zawiadomiła prokuraturę o nielagalnym finansowaniu kampanii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

dla mnie brak słów, czuję się oszukany tym, że P. Bubacz teraz jest na filmikach z P. Kalkowskim. Najpierw oswiadczenie, że nikogo nie popiera a teraz to. Nikt mi nie powie, że przypadkowo się tam znalazła.

Widzę, że mamy powtórkę z rozrywki.

Tu nic nie pomoże, tylko nowy wójt. paweł Dołkowski nie jest moim faworytem, ale dam szansę. Najwyżej go odwołamy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Próba dyskretytowania każdego, kto zagraża układzikowi jest daremna. Frazesy powtarzasz bez ładu i składu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może i miał prawo ale ja się na takie coś nie godzę. Wojt nie jest pracownikiem etatowym. Po za tym na to szkolenie poszedł na sam koniec kadencji. Więc jakbyśmy go nie wybrali to by miał za friko z naszych pieniędzy inwestycje w siebie. Po za tym mylisz szkolenie pracownicze z studiami. Chłop nie poszedł na kurs BHP w Wejherowie tylko na całe studia Krakowie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do czego miał prawo. Prawem demokracji jest prawo do odmiennego zdania i to szanuję. Natomiast mowa ze wyłudził, jest oszustem to więcej niż nadużycie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja poprostu nie pojme co wybory czynia z tymi co na stolkach siedza. Nagle dzieje sie totalnie wszystko. Czyszczone znaki na wybickiego. Czyszczenie Warszawskiej od 2 dni pelna para. Teraz rusza sw. jozefa. Poprostu szok. I nie wazne ze od 2 dni pada deszcz i pogoda nie sprzyja takim pracom, lepiej zbiera sie suchy piach niz bloto z asfaltu. Ale coz przed niedziela trzeba pokazac jakim to jest sie dobrym. Moze pare lat olewactwa ludzie zapomna. Otoz blad - pamietamy wszystko i nie dziala sie na chwile przed wyborami tylko cala kadencje!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

A może to radni nie potrafili nic zrobić bo jak widać pani Bubacz nie śpi działa i ciśnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Antosik nie lansuje sie ani z jednym, ani z drugim kandydatem na profilach ogolnych np. Bojano. Wrzuca neutralne informacje, dotyczace Bojana, co czynila zawsze od paru lat. Tak jak byla aktywna, tak jest nadal. Kazdy z nas moze byc. A Pani Soltys - nie byloby dyskusji, gdyby oficjalnie nie napisala ze jest niezalezna i nie wspiera nikogo. A jednak wspiera. Moj glos stracila takimi zagrywkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oczwiscie przypominam sobie ze Warszawska jest czyszczona pi zimie co roku... ze dolozono plyty Majora Bojana, ze wynegocjowano od gdkia dojazd do czynu tysiaclecia za wiaduktem... i wile innych. Ty nagujesz wszystko co zwiazane z gmina, masz prawo ale nie pisz nie prawdy ze nic nie zrobiono i nierobiono bo to kłamstwo jest. Być może zrobiono za mało, i ten błąd naprawiają pozyskali środki finansowe i działają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to jest "syndrom sztokholmski"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie używaj zwrotów ktorych znaczenia nie znasz... prawda bywa frustrująca , Ciebie nawet zabolało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie, zrobiono za malo, a najwiecej dzieje sie teraz przed wyborami. Jak tak to wyglada, to prosze o wybory co roku, alez mielibysmy piekne drogi. I nikt nie urastalby w piorka, bo czulby ciagle oddech ludu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tu się z Tobą zgodze :) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry