Widok

Nowa aplikacja platformy dla wszystkich grup wiekowych

Kiedy iPhone był jeszcze stosunkowo nowy, a nasza aplikacja pojawiła się po raz pierwszy ponad dekadę temu, wszyscy widzieli w nim poboczny projekt nowy kanał, który ma sprowadzać użytkowników do usługi. Ale teraz aplikacje stały się kosztowną platformą głównego nurtu. Obecnie rezerwacje mobilne, zwłaszcza za pośrednictwem naszych aplikacji, stanowią ponad połowę (60%) łącznej liczby noclegów.

Jednak na początku tworzeniem aplikacji zajmował się tylko mały zespół pracowników. Przez lata nauczyliśmy się dwóch rzeczy. Po pierwsze, potrzebowaliśmy ogólnej strategii, aby zbudować aplikację na dedykowanej platformie. Po drugie, potrzebowaliśmy lepszego sposobu pracy, aby usprawnić i przyspieszyć proces tworzenia aplikacji dla programistów. Zdaliśmy sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zaostrzyć standaryzację i zacząć koncentrować się na modernizacji aplikacji, aby ta część naszej działalności była jeszcze większa.

Dlatego stworzyliśmy grupę Sunny App APK, która jest rozłożona, aby obsługiwać wszystkie działy związane z aplikacją. Ten zespół koncentruje się głównie na zapewnieniu, że aplikacja działa tak, jak powinna, a cała operacja przebiega bezproblemowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aplikację można pobrać ze strony https://apksunny.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne gry na telefon, które możesz pobrać i grać z dinozaurami od razu pod adresem https://techtodown.com/merge-master-dinosaur-mod-apk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (21 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (7 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

Jaki model Iphone kupić? (3 odpowiedzi)

Jak w temacie. Chciałabym kupić sobie Iphone, do tej pory korzystałam z androidów ale chcę...

do góry